Lista ocen Citroen Jumper II (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Serwis to tragedia, oni umieją tylko pieniądze brać i nic więcej, zawory egr lecą jak wściekłe, na gwarancji wymieniany 5 razy, średnio co 20 tyś km, po gwarancji się wpieniłem i zaślepiłem to dziadostwo i mam święty spokój, prócz irytującej żółtej kontrolki która się świeci. Miałem problemy z elektryką już po gwarancji (światła, kierunki) serwis zaproponował wymianę całego komputera za bagatela 5 tyś zł i nie dawał gwarancji czy to coś da,...
~kierowca
Platforma 2.2 HDI 120KM 88kW
użytkuję go od nowości: przy przebiegu 38000 km wymiana silnika(dziura w tłoku)-porażka, dwa razy wymieniany czujnik ciśnienia paliwa, koło dwumasowe wraz ze sprzęgłem przy 150000km, koło pasowe wymienione dwa razy rok po roku, wymieniona wiązka elektryczna całego tyłu(przewody zgniły), naprawa wiązki elektrycznej czujników ABS, dwa razy wymieniane reflektory przód-parują, przy przebiegu 215000 silnik odmówił posłuszeństwa-do wymiany poraz...
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Największy problem tego auta to układ common rail firmy denso, bardzo czuły na wszelkiego rodzaju syf zawarty w ropie, notorycznie padają wtryskiwacze ... działają ale leją i wystarczy około 2-3 tys km żeby wypalić dziurę w tłoku ... sam przerabiałem to oprócz tego notorycznie problem z egr w praktyce zawór egr jest do wymiany co 30tys km
~NIEZADOWOLONY
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
SILNIK BEZNADZIEJNY 2,2 HDI 120KM PADŁ PO 45000 PĘKŁ TŁOK NA II CYLINDRZE NIE POLECAM KOMPUTER (KALKULATOR w/g aso) USYTUOWANY TAK ŻE LEJE SIĘ DO NIEGO WODA PO KABLACH WIEM Z TVN TURBO ŻE Z SILNIKIEM I UTRATĄ GWARANCJI NIE TYLKO JA MIAŁEM PROBLEMY. NIM KUPISZ SOBIE TAKI ŁADNY \'GARB\' FRANCUSKI TO SIĘ LEPIEJ ZASTANÓW NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU POZDRAWIAM
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Rozsypał się włącznik kierunkowskazów ( same się włączały) wymienić trzeba było cały włącznik zespolony, co wiązało się z demontażem poduszki i kierownicy, naprawa w serwisie 1700 zł - tragedia. Czasami zapala się chcek enginie ale to może wiązać się z zaślepionym egr - przestałem zwracać już na to uwagę.
~Piotrek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
1) Awaryjny EGR. 2) Bardzo cienko położony lakier na całym samochodzie. Ponadto lakier schodzi na łączeniach elementów i na dachu. 3) Kompletny brak współpracy z Citroen Polska, który umywa ręce przy każdym problemie i odmawia napraw.
~wspanialy citroen
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik po raz drugi padł , skrzynia -3 razy, lampy parowały - wymieniane, turbina wymieniana, rozrusznik - 2 razy , alternator 1 raz , szyna od układu chłodzenia, tylne pióra , główna wiązka elektryczna - 2 razy , EGR - chyba z 10 razy
~waldek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
po 20 tyś km dziura w tłoku, silnik od początku chodził jak traktor ale serwis mówil że tak ma być bo nie potrafili znależ przyczyny!!! aż wypalilo dziurę, silnik forda (puma ) to największy nie wypal totalny syf
~Wojtek Laweciarz
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Samochód raz odmówił współpracy. Dostała się woda do styków komputera, który jest trochę niefortunnie umieszczony i może dostawać się na niego (i do niego) woda.
~Patryk
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
-wymienione koło zamachowe silnika. -wycieki ze skrzyni biegów -wycieki z wału napędowego -pękł przewód doprowadzający płyn do chłodnicy -Serwis jest tragiczny