Lista ocen Citroen Jumper II (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Dziwi mnie ze te auta były nowe nieco poniżej ceny Renault Master gdyż jest to pozjazd znacznie lepszy niż jego 150 konny odpowiedni w Renault czy oplu gdzie po 150 tys padają wtryski oraz turbina .Jako pojazd dostawczy silnik 2.2 150 koni w tej budzie był najlepszy i nie zacierał skrzyni tak jak 3 litrowy silnik fiata ,nie pękał mu także pasek rozrządu co 60 tys jak w 2.3 w Fiacie gdyż mamy tu łańcuch .
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Dałem za niego 66.900 netto z klimą, tempomatem, pneumatycznym fotelem kierowcy, elektryką szyb i lusterek, hakiem i paką wyłożona sklejką. Nie mogę narzekać bo autem jeździ się bardzo fajnie, nigdy w trasie nie zdechł, mało pali, silnik na łańcuchu rozrządu. Jedyne co wymieniłem to klocki i tarcze. Oby tak dalej.
~diabeł
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
poprzednio miałem spritntera z 98r i zrobiłem nim 650 tyś km bez większych awarii. Jeśli tym zrobię choć połowę tego to uznam to za sukces. Elektronika w tym aucie jest tak rozbudowana, że samemu nie jesteśmy w stanie zrobić absolutnie nic.
~pawel
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Ludzie stroncie od tego samochodu kompletna porarzka a serwis w swilczy to ogromne nieporozumienie ludzie tam pracujacy nie maja rzadnego pojecia jumper 2.2hdi to najgorsze auto jakie mialem do tej pory nigdy wiecej
~wiktor
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
kicha ,auto w b. bogatej ofercie (climatronik, abs,el.szyby i lusterka,2xAir bag,centralny na pilota) a serwis na przeglądach kosił mnie z kasy o naprawach pogwarancyjnych nie wspomne
~marino
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
W chwili zakupu było to najtańsze auto o takich gabarytach, a jakość stosowna do ceny, za te pieniądze nie można było się spodziewać cudów.
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Auto które w wersji l3h2 z silnikiem 2.2 hdi 120km bez klimy z elektyczną szybą i kontrolą trakcji kosztuje 110tys zł w stosunku do jakości totalny złom
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
nie ma chyba tak duzego dostawczaka (moze po za gazella) w tak rozsadnej cenie sprawdzajacego sie na codzien i oferujacego zarazem pare elektrycznych gadzetow
~transitalia@o2.pl
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
za cene 120000 spodziewałem sie znacznie więcej.Citroen jako gwarant nie wywiązuje sie z gwarancji.Moja sprawa prawdopodobnie skończy sie w sadzie
~Piotrek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jaka cena taka jakość. Kupiłem więc sam jestem winien ale więcej już tego błędu nie popełnię. Nigdy więcej Citroena.