Oceny Citroen Jumpy – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Citroen Jumpy

~Jarek
Combi 2.0 HDI 122KM 90kW
Kupiłem auto z obawami przeciw samochodom na F . Poprzedni właściciel sprowadził go z Niemczech . Ponoć w silniku pękł mu korpus czy co , że musiał wymienić silnik . wymienił ponoć z rozbitego auta z przebiegiem 110 tys. Można sobie gdybać czy to prawda , czy fałsz . Podczas mojego eksploatowania , przez 2 lata 70 tys. nigdy mnie nie zawiódł , a naprawy to tylko bieżące i te , które poprzedni właściciel nie dokończył . Jeździłem busami typu VW...
3,8
~gd
Minivan 1.9 TD 90KM 66kW
szukałem samochodu, którym przewiozę coś wiekszego a także nadającego sie na wyjazd na ryby. bez problemu mogą w nim spać dwie osoby wiec jest to mini camper. prowadzenie niemal jak w osobówce a widoczność dużo lepsza. uniwersalny samochód na każdą okazję. kupiłem go ze stanem licznika 312 tyś. silnik odpala za 2-3 razem przy 18 stopniowym mrozie. teraz ma przejechane 320 z kawałkiem i do wymiany mam gumową poduszkę w lewym wachaczu. poza tym...
4,1
~saped
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Autko całkiem niezłe, choć nie idealne. Ogólnie ceny napraw i czesci nie są bardzo wysokie( może poza układem wtryskowym),ale jeżeli trafimy na zaniedbany egzemplarz, to może zaboleć np wymieniłem kpl. rozrząd + p. cieczy + koło pasowe(dwumasowe) z paskiem i rolkami napinającymi + robocizna i zapłaciłem ok. 1200 zł.Oprócz usterki przerywacza(45zł)jezdżę bezawaryjnie(10tys km).Przyjemne dynamiczne, pakowne auto,
~Emil
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Nie widzę lepszego busa. Mam wersję LONG, wzmacnianą. Nie jeździ ich dużo ale naprawdę warto zapłacić więcej niż za zwykłą. Długo szukałem samochodu tej wielkości (jest większy od T4), kosztuje stosunkowo mało jak na swój rocznik (zadbany ok 15000zł), oferuje kierowcy komfort w jeździe, pozwala naprawdę dużo załadować. Nie trzeba się wstydzić na drodze - można spokojnie wszystko wyprzedzać.
~Ktosiek
Furgon 2.0 HDI 138KM 101kW
Ktoś kto jeżdził francuzami wie że to jedne z najlepszych aut, wygoda jakiej nie zazna się w niemieckich autach, doskonałe spalanie i bardzo dynamiczne silniki i to wszystko przy rozsądnej cenie , bardzo dobrym wyposażeniu i stosunkowo nie dużych kosztach utrzymania. Polecam wszystkim. Awaryjność ? a jakie się nie psują zresztą jest na gwarancji nic mnie nie obchodzi.
~maciej
Furgon 2.0 HDI 122KM 90kW
Auto szybkie, pakowne, ekonomiczne, mam pneumatyczne zawieszenie, więc zawsze trzyma poziom, można opuścić Jumpiego dla lepszego dostępu, ma tez jakiś swoj urok, nie moge napisac, zeby bylo ladne, ale daje rade.
Dziennik kosztów dla Citroen Jumpy
8,7
~fhukwiecien@interia.pl
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Super autko dla osoby ceniącej wygląd i komfort podróżowania. Jak na razie najwygodniejszy samochód poza Xantią jaki miałem (a miałem Renault Megane, Seat Ibiza, Citroen Xantia, Honda Civic i VW Caddy). No i pełen ocynk więc rdzy się nie boi :)
~Damian
Citroen Jumpy III
Furgon XL 2.0 BlueHDi 122KM 90kW
Świetny samochód w tej klasie. Ładownością bije konkurencję na głowę (1300 kg). Spalanie w mieście 7,5 l / 100 km przy normalnej jeździe z klimatyzacją. Jedyny minus to delikatny lakier.
~Jumpyx12
Combi 2.0 HDI 163KM 120kW
Najlepsze auto jakie miałem, w były również i VW T5
~adamek
Furgon 1.6 HDI 92KM 68kW
Dość bezawaryjny, wygodny furgon do jazdy miejskiej i na trasy
Citroen Jumpy