Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1997-2000 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk1353
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Nie jestem chyba jedynym użytkownikiem Xsarki którego dopadł ten problem. A mianowice mówie tu o elektronice. Dojeżdżając np: do świteł silnik potrafił się sam wyłączyć. Spaliło się również trzecie światło stopu co spowodowało że żadna tylna lampa się nie świeciłą. Łącznie za naprawe tych usterek zapłaciłem 300zł.
~yojki
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Kupiłem egzemplarz od człowieka, nie dbającego o niego stąd na początku troche rzeczy popadało lub nie działało(wentylacja, nie działała zapalnicza itp). Trzeszczały plastiki w drzwiach ale to było spowodowane kiepska naprawą powypadkową poprawiłem i mam spokój ze świerszczami
~mariusz - vernom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jak narazie wszystko ok. nie pala sie kontrolki airbagu, nie odpadly jeszcze zadne plastiki, ani nie przepalila sie zadna zarówka. i oby tak dalej.
~Emiliano
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
ogólnie niezle, ale są denerwujace niuanse (odklejająca się tapicerka od klapek schowków na drzwiach)
~Mally2105
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
cos z kierukowkazami nie tak,dzialaja ok,albo jak w maluchu :) cos stuka z tylu w tapicerce, plastikach
~Marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
poza awaria nawiewow i hamulca zaraz po zakupie to calkiem niezle no ita swiecaca sie czasem kontrolka airbag
~Dan GG#6036442
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
ODPUKAĆ!!! Rok jazdy autem powypadkowym bez najmniejszej niespodzianki.
~Mariusz
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
czasami jakaś pierdołka się obluzuje ale można to szybko naprawić
~kmarciniak2906@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
siadło: sterowanie radia w kierownicy, pilot od centralnego zamka
~Michał
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Nie pamiętam także chyba nie było
Citroen Xsara I Hatchback