Oceny Citroen Xsara I Kombi 1.9 D 68KM 50kW 1998-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Kombi 1.9 D 68KM 50kW 1998-1999

~remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Generalnie idealny samochód dla młodej rodziny z dziećmi, która użytkuje samochód do jazdy na zakupy, wypadu na weekend jak i na daleki urlop. Auto wygodne, obszerne z gigantycznym jak na tą klasę bagaznikiem (kombi) i czterema poduszkami powietrznymi w standardzie. Diesel 1.9D nie rzuca na kolana, ale jest starą, sprawdzoną maszynką używaną w niejednym modelu koncernu PSA. Legenda głosi, ze przeżył niejednego turbodiesla, bo prostszy i...
3,2
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
dobre zabezpieczenie antykoroz. solidny choć słaby silnik. Nie odpala bez pomocy poniżej -15. Kapryśna elektronika. Bardzo słabe zawieszenie. Awaryjność. Że też nie ma aut które nie rdzewieją i nie psują się co kilka tys km. A tak to albo to. Po zakupie byłem bardzo zadowolony. Po 4 latach już nie tak bardzo. Ale za te pieniądze nie ma nic ciekawszego. Jednak szukałbym teraz benzyniaka pod gaz.
3,3
~Tomek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Auto przyjemne w prowadzeniu, w końcu to francuz:) Poza tym z biegiem lat coraz więcej drobnych usterek które skutecznie nie pozwalają cieszyć się autem. Z poważnych napraw to niestety uszczelka pod głowicą, pompa wspomagania, tylne zawieszenie no i ostatnio w zimie nagrzewnica.
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
doskonale to było by przy audi w dieslu, czy japończykach. A to wszak auto na "f". Jednak spokojnie. Czy wiecie, że Francja jest jednym z europejskich liderów jeżeli chodzi o wdrażanie nowoczesnych technologii? Zatem nei narzekajmy, bo za 10tyś -ten rocznik, ten model- w niemieckich autach niewiele znajdziemy.
~Remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
To moja druga ocena tego auta. Pierwsza miała miejsce po 55 tys.km. Obecna przy 90 tys. Mimo iż pojawiło się kilka mankamentów auto warte jest swojej ceny. Zwłaszcza jeśli kupuje się auto z drugiej ręki. Nie warto słuchać znaFcóF co to twierdzą, że nie kupuje się aut na "F".
~Krzysiek - Zagłębie ir201@poczta.fm
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Samochód w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Jak na swoją klasę zaskoczył mnie wyposarzeniem i jakością wykonania ( żadnych świerszczyków w środku czy stuków ). Jeśli chodzi o cenę to jest OK, za wyjątkiem kupna nowego pojazdu. Z takim wyposażeniem jak mój - kosztuje za dużo. Przy kupnie używanego - cena przystępna, za którą otrzymuje się wartościowy samochód.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara I Kombi 1.9 D 68KM 50kW
10,9
~genes1s
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
samochód godny polecenia, jeśli użytkownik nie ma 2 lewych rąk to wiele prac przy samochodzie możana wykonać samemu lub korzystając z doświadczeń innych użytkowników na forach internetowych
3,3
~gajoo
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Za te pieniądze proponuję coś niemieckiego - nigdy więcej auta z Francji... (te ich bardzo kosztowne w naprawach innowacje...)
3,6
~Zaanvb
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Nie najgorszy samochód chociać z "Cytryn" najbardziej mi przypadł do gustu berlingo
4,1
~caroline.rudnik@wanadoo.fr
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
dobre auto troche za slaba moc silnika dobre zawieszenie malo pali
Citroen Xsara I Kombi