Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 1.9 D 68KM 50kW 1998-1999 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Auto trzyma się drogi, ładnie połyka nierówności poprzeczne; nie buja tył-przód. Ale na ostrych zakrętach lepiej się porządnie trzymać kierownicy, bo wrażenie jest takie, że zaraz wypadnie się razem z drzwiami... Zawieszenie jest ciut za miękkie na takie manewry.
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
na pierwszych kilometrach nieźle mnie przestarszył gdy zakołysał silnie w koleinach. Teraz wiem czego sie spodziewać więc jeżdżę ostrożnie. Do golfa z 94r to mu daleko a stabilnosci. Za to jak gładko bierze zakręty. Niesamowite przy tej bryle.
~genes1s
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
komfort jazdy bdb, trzeba zwrócić uwagę na poprawność działania tylnej belki zawieszenia (dość kosztowna naprawa) oraz lubiąze się wyrabiać łączniki stabilizatorów zawieszenia przedniego - najczęściej psujący się element
~remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Nie mam pytań. W zakręty wchodzi bardzo stabilnie; dzięki dość szeroko rozstawionym kołom można znaleźć sobie tor nawet na drodze pooranej koleinami. Słowem pełna kontrola nad pojazdem.
~Krzysiek - Zagłębie ir201@poczta.fm
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
świetne prowadzenie, małe przechyły na zakrętach, plus za stabilizator. Przy pełnym skręcie w prawo po nierównościach głośne stuki ( lewy przód ) - na serwisie nie potrafili dojść co to jest
~Remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Dobrze acz nie beznadziejnie - wersja break nieco nadsterowna; zarzuca zadem przy najmniejszej okazji. Wspomaganie kierownicy (dla mnie) idealne.
~Zaanvb
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
OK, ale chyba przesadziłem z szerokością opon i pływa w koleinach :) Duży plus za układ hamulcowy, mały minus za głośną pracę ABS-u
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Daleko od przeciętności. Wieczne usterki.
~gajoo
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Szczególnie przy obniżonym profilu opon - znakomity
Citroen Xsara I Kombi