Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Trudno o lepszy stosunek ceny do jakości samochodu. Za przystępną cenę możemy kupić młody samochód, o przemyślanej konstrukcji, bogato wyposażony. Większość Xsar posiada ABS, cztery poduszki, klimatyzację, pełna elektrykę, co w tej klasie cenowej nie jest wcale takie oczywiste. Auto nie sprawia kłopotu użytkownikowi, usterkowość jest na poziomie do przyjęcia, koszty napraw i użytkowania nie przysparzają o ból głowy, jeżeli znajdziemy...
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Za auto dałem stosunkowo nie dużo,a co najśmieszniejsze zawsze mówiłem że nigdy nie kupie citroena, a kupiłem bo potrzebowałem auta na już a wybór był mały. Fajne auto ale jak się coś zaczyna psuć to jest to efekt domina, leci jedno po drugim. Ale to złośliwość rzeczy martwych, i zate pieniądze co włożyłem w naprawy to bym kupił drugie auto :) (sam gaz to 2500zł)
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z takim wyposażeniem i za takie pieniądze nie było rywala w styczniu 2003r. w segmencie C - kompaktów. Ford Focus zbliżał się do Xsary ale ona miała więcej " dodatków" za mniejsze pieniadze. Bardzo przydają się automatycznie włączające się światła i wycieraczki!
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
warto jeszcze raz powtórzę naprawdę warto, jeżeli ktoś nie kupuje autka do celów zarobkowych tylko dla siebie żeby pojechać na weekend nad morzę, ale i też złapać 180km/h na szafie to zapewniam że w zupełności zaspokoi się Xsarką
~ojojoj
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak za tą cenę to auto naprawdę dobre. Posiadam bogato wyposażoną wersje bez żadnej rdzy, z oszczędnym i dynamicznym silnikiem za cenę vw w stanie krytycznym, oglądałem vw passaty i tragedia
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Polecam zakup samochodu z dobrego źródła,najlepiej krajowe,samochody sprowadzone a zwłaszcza kombi mają trzy razy większy przebieg od tego co na liczniku.Generalnie tak jest ale czasami zdarzają się rodzynki.
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
auto nie jest drogie i tez nie wiele sie za ta cene otrzymuje, aczkolwiek mysle ze warto kupic ten samochod z samego wzgledu na silnik, z ktorym nie mam zadnych problemow
~ANTONI OL
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Nie wiem czemu czasem za czesci chcą tyle kasy?Sporo poszło na mechaników którzy nie potrafili zdiagnozowac usterki.To problem.I to denerwuje najbardziej.Auto w zakupie dośc tanie.
~on37
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto jezdzi od 8 lat nigdy nie holowane, kilka naprawde długich tras po europie, faktem jest że garażowane, i serwisowane w miare w terminach
~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
W lecie Citroen organizuje promocje. Jeśli się na taką trafi (jak ja) to można sporo poniżej ceny katalogowej zakupić całkiem przyzwoity samochód.
Citroen Xsara II Kombi