Lista ocen Citroen Xsara II (148) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek604
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wnętrze, jak na tą klasę samochodu, jest dość przestronne. Jestem osobą dość wysoką (1,9m), a co za tym idzie fotel mam dość mocno odsunięty, jednak nie do końca - jest możliwość odsunąć go jeszcze dalej. Spore pole manewru daje regulacja kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach. Za mną zmieści się osoba średnich rozmiarów. Z tyłu jest wystarczająco miejsca, jednak wyższe osoby (w tym i ja) nie zmieszczą się na wysokość.
~Marcin Lublin
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Doskonale, perfekcyjnie, idealnie! Mam 185 cm wzrostu, a za mną mieści się druga osoba o takim samym wzroście i nie narzeka, że ciasno. Naprawdę jest bardzo dużo miejsca dla kierowcy, pasażera z przodu i pasażerów na tylnej kanapie. Nie smyramy także głowami o podsufitkę. Oczywiście takie ciasnoty jak Golf czy A3 nie mają nawet startu do Xsary pod względem przestronności w kabinie (pod innymi względami też).
~Gietki1990
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
ja mam Coupe i powiem że jest pojemne 5 osób normalnej budowy może siedzieć spokojnie :) kierowca ma dużo miejsca na nogo nisko się siedzi(można sobie podnieść jak kto lubi :) )dobre trzymanie boczne , kolumna kierownicy też regulowana , dużo schowków jak na auto tej klasy ,jest lusterko dla mojej dziewczyny :) czego ja mogę chcieć więcej :)
~Gaco
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wnętrze samochodu jest przestronne i pakowne. Przy poprawnym ustawieniu przednich foteli (oparcie nie jest położone jak w samolocie), z tyłu bez problemu wygodnie usiądzie osoba o wzroście 185cm i będzie miała wystarczająco miejsca na nogi (nie dotyka nogami fotela). Na pochwałę zasługuje także spory bagażnik.
~Jacek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu naprawdę super - 182 cm i mogę wyciągnąć nogi całkiem. Z tyłu nieco już mniej różowo, ale babeczka albo dziecko nie będą narzekać. Najważniejsze że jest gdzie stopy wsunąć bo nie zawsze pod przednimi fotelami jest na nie miejsce a wtedy dramat. Świetny bagażnik - 410 l. jak pudełko! Pod rozłożeniu kanapy równiutko.
~Xy
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu fajnie i miło. Tylko czasami stukam się z pasażerem łokciami. Z tyłu siadając "za siebie" dość mało miejsca i kolanami dziobię kierowcę w plecy. Głową smyram podsufitkę. Źle nie jest ale jeździłem obszerniejszymi autami tej klasy. No ale 187 centymetrów nie zmieści się wszędzie ;)
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dużo miejsca w środku, podróżowanie w 5 osób z bagażem nie stanowi najmniejszego problemu. Kierowca i pasażer z przodu mają sporo miejsca. Co do pakowności to przewoziłem dużą pralkę i inne duże rzeczy przy przeprowadzce i auto zdało egzamin. Fotele miękkie wygodne jak to we francuzach.
~Piotrek1984
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Kierowca w Xsarze nie powinien narzekać na przestrzeń jak i wygodę (wszystko da się ustawić) ,pasażer z przodu również znajdzie dużo miejsca. Z tyłu jest ciut gorzej ale nie tragicznie ,osoby wyższe niż 185cm mogą narzekać lecz nie jest aż tak tragicznie.Bagażnik jest spory choć wcale tak nie wygląda.
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
z przodu jest naprawde wygodnie i obszernie jak na takie male auto. z tylu natomiast jest mniej miejsca, szczegolnie jak siedzi z przodu wysoka osoba ktora odsunie fotel do tylu. Na szczescie bagaznik jest ogromny kosztem miejsca z tylu. 500 litrow w takim aucie to dla mnie bomba
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II
6,1
7,9
~dad1
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Duży i ustawny bagażnik(nawet na dzisiejsze standardy). Kierowca nawet wysoki znajdzie miejsce dla siebie. Kierownica regulowana w 2 płaszczyznach. Ciasno rozstawione pedały. Z tyłu miejsca na dwie dorosłe osoby. Trochę mało miejsca na głowę. Stopy ok, na długość jest dobrze.