Lista ocen Citroen Xsara II (309)

4,1
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Nie drogi,funkcjonalny,bardzo przyjemny w prowadzeniu,ekonomiczny,ergonomiczny,wspaniały uklad jezdny,ekonomiczny i elastyczny silnik,mało precyzyjna skrzynia biegów ktorą trzeba zrozumieć.Polecam serdecznie.
~aolczyk@p.lodz.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
zawieszenie nie pasuje do auta. Jest zbyt sztywne - nie tego oczekiwałem po Citroenie. Dodatkowo komfort obniżają niskoprofilowe opony. Poza tym bajka. Duże, ciche, wygodne i oszczędne auto rodzinne. Ładnie wykończone (b. ładna tapicerka, plastiki dobrej jakości, nie trzeszczą). Bardzo wysoko oceniam silnik.
~Kazimierz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
sylwetka, przyjemna jazda, w górach super, przyśpieszenie super, podczas jazdy przyczepiony do jezdni . Zakrety super. Szukam podobnego Citroena i nie mogę dopasować do niego.
~wojtwojt@op.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo przyjemne auto, z przyzwoitą mocą a tylko 90 km, zawieszenie jeśli jest sprawne to jest super.
~Absolut rymesa@go.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód jest dobry jak na swoją klase i poza paroma drobiazgami nie ma się do czego czepiać wcześniej jeździłem ZXm z 1,4i także różnicę dostrzegam od razu. W Xsarze weliminowano pare mankamentów poprzednika i za to ukłon w stronę twórców. Pozatym to najmniej psujący się Citroen :). No i ta linia jes poprost super w wersji 3d.
3,5
~jedrek35@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
kultura pracy zadowalająca. Bez niepokojących odgłosów. (Silnik)
3,4
~Jarek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
W wersji break (kombi) bardzo twardy samochód, a co za tym idzie ma to swoje plusy i minusy, z tyłu wszystko trzeszczy każdy plastik dla mnie to minus, Skoda, VW, MB, Seat, Toyota każde z wymienionych aut w wersji kombi jest dużo miększe (Układ jezdny)
4,1
~Marcin G
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
110 KM dobrze sobie radzi - zbiera się naprawde ładnie. Wyprzedzanie na 4 a nawet na 5 nie ma problemu (Silnik)
3,2
~sts_marek@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wizualnie zajebista ale reszta to tak jak obiegowa opinia o citroenach. Ogólnie się dowalam bo mogłem za te pieniądze miec golfa ale żona się uparła i teraz połykam tą żabę. Sam niewiele tym jeżdżę bo mam służbową skodę ale chyba jakies fatum bo niedługo mogę otrzymać berlingo zobaczymy....
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II
6,1
7,9
~Adam.Jagoda@intercars.com.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Autko mam dopiero tydzień,ale fajnie się jeździ.I jeszcze na domiar tego dziewczyny się oglądają... ;-)) Chętnie pogadam na GG 3290316 Adam