Lista ocen Citroen Xsara II (309)

~K G
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Serdecznie polecam wszystkim Xsarę - jest wygodna, dobrze wygląda i całkiem ekonomiczna. Przez 7 lat i 135 kkm nie miałem żadnych większych problemów (najpoważniejsza awaria to wymiana chłodnicy). Silnik 1.4 nie zachwyca, ale spokojnie wystarczy do normalnej jazdy. Samochód wygodny i funkcjonalny, jeżeli omija się autoryzowane serwisy również niezbyt drogi w eksploatacji
3,1
~wole pomarańcze
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Nigdy więcej Xsary. Za tą cene mozna mieć dużo lepsze auto.
~Zagrajczyk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ładna sylwetka, tapczanowate zawieszenie i mocno średnie osiągi. Do miasta idealny. Używam go na dojazdy do pracy.
~As
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest to autko jako drugie w rodzinie . 3-y drzwiowe , ładny, spotowy design. Podobna linia nadwozia do Mercedesa CLK. Ekonomiczy. Mało pali. Cichy oraz komfortowy, szybko się nagrzewa zimą. Przez 6 lat użytkowania nic się nie zepsuło. Standardowa wymiana bezpiecznika (podnoszenie szyby) oraz żarówek. Pozostałe wymiany to standardowo olej oraz filtry i raz klocki. Koniec. Jest wygodny i jak teraz szukam auta , to mam problem , bo wszędzie widzę...
~andrzej kajato@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Chciałeś to masz!!! Mimo wszystko jestem zadowolony, po naprawach i 2,5 tys.jest O.K. Autko zrobione ze smakiem, wymaga "dopieszczenia" w trakcie użytkowania (i ALUFELG!!!). Jeżeli trafimy na egzemplarz bez wad i jest kasa na mocniejszy silnik (przynajmniej 1,6) to wtedy jest TO!!
~lipton1981@tlen.pl
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Jak dla mnie - bomba! Silnik bardzo żwawy, bez słabych stron, zawias twardy, ale komfortowy, a przede wszystkim bardzo pewny. Fotele superwygodne, cicho, przyjemnie, a w razie czego szybciej niż BMW 320 (mam przestawiony komputer wtryskowy).
3,8
~sireplama
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Ogólnie jest ok, nie ma rewelacji ale nie można za specjalnie narzekać
~dePrezes@logi.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie jest to silnik wyśgówki, ale ładnie się zbiera nawet na 5 biegu. (Silnik)
2,4
~Hektor.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Rozczarowałem się tą marką do tego stopnia, że cytrynę sprzedałem i jestem pewien, że to był mój ostatni Citroen w życiu. Odradzam!
3,3
~Rafał
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jeśli ma się na podorędziu znajomego mechanika i nie wymaga się zbyt wiele to doskonały samochód do miasta