Lista ocen Citroen Xsara II (309)

~Bodzio24
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Dobre, ekonomiczne, zwrotne w mieście auto z przyzwoitym design\'em i warte uwagi.
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Na zakrętach świetnie trzyma sie drogi, zawieszenie dobre, niskie , należy uważać na wysokich krawężnikach. (Układ jezdny)
~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dwa lata temu oceniałem tu moją Xsarę. Podpisałem się Janusz. Dzisiaj muszę trochę zweryfikować swoją opinię. Pisałem o problemach z elektryką. Otóż problem był z "fachowcem cfaniakiem". Zamiast usunąć usterkę kasował mnie raz w roku od 250 do 450 zł. Pojechałem w końcu do serwisu i koszt wyniósł 50 zł. Od dwóch lat nie mam problemu z elektryką. W aucie nie ma rdzy! Po regeneracji belki (w renomowanej firmie - z gwarancją) auto...
~Harry z Tybetu
Kombi 2.0 HDi 110KM 81kW
jak na auto tej klasy to bardzo dobrze się spisuje
~xantia_t.c.t_lodz@interia.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Rewelacyjny samochód z super wyposażeniem za rozsądne pieniądze, sporo miejsca w środku i duży bagażnik
~VTS owner
Hatchback 2.0 VTS 167KM 123kW
Silnik mocny, dynamiczny i w miarę oszczędny (przy normalnej jeździe). Spokojnie można na 5tce od 50 rozpędzać się bez szarpnięć czy innych problemów. Co jakiś trzeba przeczyścić przepustnicę i uważać na temp. oleju. Jeśli zaczyna się grzać w korku to oznacza na 99% że uszczelka pod głowicą do wymiany. (Silnik)
~Albert
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Brak napraw i wymiany części. Zawieszenie oryginalne od nowości działa bez wymiany. Nawet klimatyzacja działa prawidłowo. Wymieniałem tylko: - olej, - pasek rozrządu - klocki i tarcze hamulcowe
~j-wisniewski@bydgoszcz.home.pl
Hatchback 2.0 VTS 167KM 123kW
Bardzo szybkie i poręczne auto. Precyzyjny układ kierowniczy, sporo udogodnień w postaci dobrego wyposażenia dodatkowego. Zawieszenie jest sprężysto-komfortowe. Przy intensywnej eksploatacji jest niezawodne. Duża radość prowadzenia dla kierowców ze sportowym zacięciem. Auto odwdziecza się absolutnie. Poza tym cenię sobie oryginalność auta.
~john90@o2.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Ogolnie jestem zadowolony-spalanie jest bardzo mile jak na takie auto a i jazda z tym silnikiem nalezy do bardzo przyjemnej.Problemy ktore mialem przez dwa lata to : wymiana chlodnicy klimatyzacji i sprzegla 3krotnie (ostatni raz poprzez serwis 3300zl) i po 7miu miesiacach uzytkowania zas jest to samo -szarpie przy ruszaniu.Jade reklamowac niedlugo-a tak po za tym to zarowki swiatel mijania padaja mi co 2 - 4 tygodnie .Nie wiem juz czy to wina...
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II
6,1
7,9
~mucko1@interia.pl
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Wybrałbym znowu auto tej marki, choć może nie koniecznie ten model.