Lista ocen Citroen ZX (353)

~Aksal
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Wiadomo, że po dieslu z taką mocą nie ma co spodziewać się cudów, jeśli chodzi o kulturę pracy i osiągi, ale za to jeśli chodzi o bezawaryjność - jest bardzo dobrze. Auto ma już swoje lata i swój przebieg, ale nigdy nie miało remontu silnika i nie sprawiało mi większych problemów. (Silnik)
~kaczart
Hatchback 2.0 i 16V 152KM 112kW
Rewelacyjne i niestety niedoceniane auto na naszym rynku. Bardzo duża ilość zaniedbanych egzemplarzy (kupno z przypadku) i ciężko teraz znaleźć coś sensownego. Każdy kto kupi to auto od razu je pokocha, w szczególności w wersji 2.0i 16v :)
3,6
~zamo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto posiadam od prawie dwóch lat. Sprowadziłem go z Niemiec. Zaraz po tym zamontowałem w nim instalację gazową. Początkowo wszystko działało niezawodnie, lecz po przejechaniu ok 20 tyś km. silnik na benzynie zaczął źle pracować, i tak trwa do dzisiaj. Na gazie silnik pracuje bez zarzutów. Kolejny poważny problem to ciężko pracująca skrzynia biegów (ciężko wchodzi bieg 2 i 3), ale dzieje się tak tylko na zimnym silniku, jak się rozgrzeje to... (Silnik)
~CSEREAL
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jak na ten samochod z 1992r całokaształt jest doskonały, mało usterek chyba że naprawde się w coś przywali to usterka będzie poważniejsza, ale jeśli chodzi o blache i silnik to 0 zastrzeżeń
3,4
~_riczi_
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Blacha rewelacyjna, ergonomia, widoczność też, ale układ jezdny (nieszczęsna belka skrętna) elementy gumowe (poduszki pod silnikiem, osłony przegubów, poduszki na kolumnie McPhersona) i łożyska (podpora półosi, kolumna McPhersona) to porażka, szybko sie zużywają, duży koszt wymiany.
~marekx129
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
troszke silnik nie równo pracuje na wolnych obrotach wydaje mi się ze juz czas na sprawdzenie wtrysków no i musiałem naprawiac turbinke no ale przy mojej ekstremalnej jeździe to się nie dziwie (Silnik)
~qrczak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Wygodne auto z ekonomicznym silnikiem. Przydałby się mocniejszy silnik. Nienajlepsze światła mijania. Drogowe rewelacyjne. Naprawdę wytrzymałe auto - myślę, że dociągnę bez problemu do 600tys. km.
~Citroen 1,8 d z 1993
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardzo dobre autko oszczedne tanie w eksploatacji itd wiec TYLKO KUPUJ cena modelu z 1993 1,8 d waha sie w okolo 10 tys wiec
~fsm@sdb.krakow.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
nie wszystkim taki mały niewinny samochód wystarczy
Dziennik kosztów dla Citroen ZX
10,6
~Wojtas
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Jak na owe czasy, to całkiem niezłe auto było. W tej chwili odbiega od standardów, ale sentyment pozostaje;) (Silnik)