Lista ocen Citroen ZX (353)

~miszell
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W tamtych czasach musiało to być doskonałym autkiem gdyż po 14 latach sprawia bardzo dużo radości
~Snajper
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
solidny samochód, zapewniający przyzwoity poziom komfortu i w miarę dobre osiągi. No i baaaardzo sympatyczne; nie da się go nie lubić! Trudno będzie mi się z nim rozstać...
~danka2@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 101KM 74kW
Poprzedni właściciel omijał warsztaty. Auto kupiłem b. tanio koszt części jest b. niski niektóre kosztują mniej jak do CC700 np. tarcze wentylowane + klocki z wymianą 240 zł. w cc700 to samo 270 zł. Wymieniłem wszystkie sailent blocki z przodu i z tyłu (ok. 300 zł), tylną poduszkę samoskrętną (ok 120 zł), manszetę (50zł) zregenerowałem pompę od wspomagania (180 zł). Oprócz tego eksploatacyjne materiały typu paski, filtry, oleje. Auto dość...
~Woj
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
silnik z turbo - mała turbodziura mocny i elastyczny,lekkie pocenie się, nie bierze oleju, od zmiany do zmiany co 10 tys, ubywa na miarce do 5mm. Trochę głośny zimny i pow 120, zapala na dotyk. Tylko normalna obsługa (Silnik)
~kaczmar1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
no nie mogę dać mu może całej 5, ale napewno jest bliżej do piątki niż 4. auto jest generalnie trwałe i niezawodne, choć czasami drobne usterki mogą zdenerwować.
~Adam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo fajne auto, jak na pierwsze godne polecenia. Banalnie prosty w prowadzeniu.
3,2
~marass, 21
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
autko calkiem dobre, jednak chyba je zmienie, na cos mlodszegego, ale bede juz chcial jakiegos golfa 4 albo nowsza corolle.
~sicilia
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie jest to moje wymarzone auto, ale na jazdę po mieście, do pracy, na wakacje starcza :)
2,9
~lukas7
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Już sprzedałem, to był błąd kupno zx, jedank cene którą za niego uzyskałem jest dla mnie satysfakcjonująca. O wiele tańszy był w utrzymaniu cc polecam na miasto.
~Marcin
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Elektryka i ocynkowana blacha tego golfy3 moga pozazdrościć, lecz golf to golf ma lepszy silnik:) tego citroeny moga pozazdrościć