Lista ocen Citroen ZX (353)

~marszal3@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dobry samochod dla ludzi ktorych nie stac na opla vectre i astre, mniajsze pieniadze a wiekszy luksus lepsze blachy, lepsze osiagi czesci w podobnej cenie mniejszy dostep do czesci to jedyny minus,
~marinos@poczta.fm
Hatchback 1.1 60KM 44kW
mila fura fak ze te hamulce sa stresujace bo nieraz potrafia niezadzialc tak jak powiny ale reszta ok jakos wykonczenia wnetrza bardzo dobra szkoda tylko ze posempili i dali 1 lusterko elekrtyczne ogulnie oceniam na 4 bo hamulce 5 mi niepozwalaja dac:(
~Babio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto ma ocynkowane blachy ale korazja dzieś tam istnieje progi małe bąbelki w porównaniu do golfa to rdza nie dotyczy zxa,miekie przyjemne zawieszenie które lubi się przechylać jak wjedzie się trochę ostrzej w zakręt,ogólnie tanie części ,piękny dzwięk silnika jak się wysoko kręci obrotami,autko trochę żłąpie paliwa ale to tylko w trasie w mieście jest ok,bardzo przyjemne autko i co najważniejsze bezawaryjne zawsze dojechało na miejsce o...
4,1
~krzysztof.szymczak@vp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 150KM 110kW
Auto bardzo nie docenanie na polskim rynku. Skutkuje to tym że ceny też są atrakcyjne. Niczym nie ustępuję autom niemieckim. W niektórych aspektach nawet je przewyższa
3,2
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Silnik praktycznie bezawaryjny zawsze pali nigdy nie było problemów z uruchomieniem no chyba, że akumulator padł ale to jest normalne we wszystkich autach.Daje ocene 4 ponieważ 1.4 jak na takie duże auto to za mało i na trasie troche muli. (Silnik)
~Sebastian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
samochód inny niż niemieckie odpowiedniki (astra, escort ) blacha całkowicie ocynkowana (jeśli nie był bity) – mimo wieku i kilku mniejszych i większych otarć zero rdzy czy bąbelków na lakierze (kolor bordowy nie wypłowiały)
3,5
~alq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niedoceniane autko, a naprawdę całkiem niezłe. pomimo kilku rzeczy, które bym zmienił, albo mnie denerwują, autko nigdy mnie nie zawiodło
~Marcin Jankowski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Działy się z moją cytrynką różne rzeczy, ale nigdy nie zawiodła nie sanęła w trasie w korku nigdy zawsze bezpiecznie dowiozła do domu i ewentualnie tam stawała :]
~artih
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Świetny silnik - wersja Volcane, elastyczny, bardzo dobre przyspieszenia, idealny na trasę - na 5 wyprzedza się także doskonale, niestety jak większość ZXów głośny już od 110-120 km/h. Kul;tura pracy znacznie spadła po uszkodzeniu sondy Lambda ale to zrozumiałe ... po wymianie wszystko ok. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen ZX
10,6
~Michał R.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ten samochód ma duszę, oczarował mnie do tego stopnia, że moim następnym samochodem z pewnością będzie tylko i wyłącznie Citroen (byle żeby z osią samoskrętną) dodatkowe uwagi : słabiutkie hamulce, przydałby się ABS