Lista ocen Citroen ZX (353)

~MarcinL
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dość głośny, a nawet bardzo głośny. Jeśli chodzi o moc - to całkiem niźle się sprawuje, szczególnie na wysokich obrotach. (Silnik)
~bm763@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
w porównaniu z innymi samochodami moim autem poprostu się płynie,ale to podobno zaleta francuskich aut. jest bardzo zwrotny i stabilny, szybko reaguje, ładnie się zbiera,nie sprawia poważniejszych klopotów.wybór auta to kwestia gustu.Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam.
~Pedrosnicus
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie dam doskonale bo dobry stan auta to kwestia czasu...
2,6
~p
Hatchback 1.9 i 120KM 88kW
kicha!!!! wypełniam ten formularz co by przestrzec potencialnych chętnych zwabionych legendą tego silnika specą z citroena się nie udało!!!
3,6
~mikolaj1977@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto godne polecenia dla posiadaczy mniejszej gotówki ale trzeba na poczatek coś włożyc pare złotych i mozna jezdzić .
~Falco76
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
ZERO RDZY inne niemieckie samochody dla ludu VW, Opel itd. mogą tylko pozazdrościć. Auto ma 13 lat i nie ma naprawdę śladu RUDEJ Komfort jazdy rewelka, silnik sprawdzony i niezawodny - czego więcej chcieć
4,1
~sZAKLOWSKI
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Z auta jestem w pełni zadowolony, nie ma na co narzekać CHWAŁA FRANCUSKIM KONSTRUKTOROM :)
~Jamal
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
idealny samochud dla mlodego kierowcy: bardzo wygodny, dobre przyspieszenie, bardzo duzo miejsca dla wszystkich 5 pasazeruw, nie wymaga duzo napraw i naprawde przyjemnie sie prowadzi:) polecam dla wszystkich nowicjuszy (szczegulnie silnik 1.6 90KM:)
3,7
~kornai@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ogolnie mowiac calkiem dobre i pojemne auto. oczywiscie pewne niedogodnosci francuskich aut trzeba polubic. w kazdym razie, nie zamierzam sie szybko pozbywac sowjej "cytryny" - chyba, ze zamienie ją na c5 :)
Dziennik kosztów dla Citroen ZX
10,6
~j_drag@poczta.fm
Hatchback 1.8 i 101KM 74kW
Jak dotychczas nie było większych problemów. Silnik jest niezwykle dynamiczny - 100 KM. Bardzo pakowny, ładuje się do niego jak do ciężarówki. Poza tym to tylko leję paliwo i zmieniam olej - jeżdżę tak już od trzech lat.