Lista ocen Dacia Duster II SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW 2021-2022 (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KierowcaDustera
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Miejsca z przodu jest wystarczająco dużo, ale w drugim rzędzie jest go trochę mało, zwłaszcza na nogi. Mam 177cm wzrostu i sam za sobą już ledwo usiądę. Poprzednia Honda CRV miała znacznie więcej miejsca w środku. Bagażnik głęboki ale płytki. Małe schowki, a ten w podłokietniku to raczej symboliczny. Ogólnie wymiary kompaktowe, dla większości wystarczające mimo wszystko.
~Eryk
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jak na kompaktowego suva w tych pieniądzach jest bardzo dobrze. Spory bagażnik, bez problemu zapakowałem rodzinkę na wyjazd nad morze. Miejsca z tyłu nie brakuje ani na nogi, ani na głowę. Z przodu też niczego nie brak. Schowek pasażera pakowny. Schowki w drzwiach mieszczą napój, parasolkę, okulary przeciwsłoneczne. Niczego więcej mi nie trzeba.
~theafriks
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
W tej cenie mamy sporego suva. Mam 175cm wzrostu i z przodu jest mi idealnie. Za mną bez problemu siada dorosły człowiek. Dziecko w foteliku i żona zadowolona. Miejsca z tyłu w sumie jak w kompakcie za to bagażnik spory i ustawny. Brakuje trochę schowków a te które są mogłby by być większe.
~Bogdan P
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jest przestrzen. Jak siedzisz z przodu to jest z przodu. Mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi. W skrocie - na tak duze auto gabarytowo w srodku moznaby spodziewac sie 2x wiexej miejsca niz jest realnie. Nie wiem gdzie to Rumuńskim inżynierom poznikało…
~Ksawery
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Jak na kompaktowego suva jest bardzo dobrze. Duży bagażnik mimo instalacji lpg! Sporo miejsca dla pasażerów jak i dla kierowcy. Mam 180cm i dla mnie jest idealnie. Nasza 4 osobowa rodzina mieści się bez problemu.
~Dusterofan
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Dla kierowcy średniego wzrostu przestrzeń jest więcej niż wystarczająca. Także dla pasażerów w drugim rzędzie. Spory zakres regulacji fotela kierowcy pomaga dopasować przestrzeń do preferencji kierowcy.
~Adam
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Nie dla osób powyżej 185 cm wzrostu. Głową podpieram dach samochodu. Mam 189 cm wzrostu. Za mną usiądzie jedynie dziecko. Fotele z przodu męczą na długich dystansach.
~Jacek
SUV Facelifting 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
zdecydowanie brakuje przesuwnej kanapy z tyłu, mam 195 cm i jak się rozsiądę to za mną miejsca jest malutko
~Kamil
Jak na swoje gabaryty jest bardzo dobrze 183 siedzę za sobą z lekkim zapasem