Lista ocen Dacia Duster II SUV (82) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Klimatyzacja słabiutka - po włączeniu czuć spadek mocy auta. Ogrzewanie lepsze, ale silnik 1.0 TCE LPG nie nagrzewa się szybko. Nawiewy ulokowane poprawnie, odparowanie wilgoci z szyb poprawne, ale bywało lepiej.
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
W końcu można coś więcej powiedzieć. Przy jesiennych pogodach jestem mile zaskoczony. Posiadam klimatyzację manualną. Przy deszczowej pogodzie wsiadam do auta, ustawiam nawiew na szyby na "2" i spokój. Nic nie paruje.
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Klimatyzacja automatyczna - sprawdza się bez zastrzeżeń. Działa i jest wydajna zarówno latem jak i zimą. Nie mam zastrzeżeń. Klima jednostrefowa, bez nawiewów na tył pasażerów (na nogi są nawiewy).
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń. Szybko nagrzewa. Klimatyzacja automatyczna podczas upałów również radzi sobie sprawnie. Funkcja szybkiego rozmrażania przedniej szyby bardzo przydaje się rano po mroźnej nocy.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Klimatyzacja manualna i jednostrefowa - szkoda, że nawet w wysokich i najdroższych wersjach nie ma dwustrefowej. Jednak wszystko działa sprawnie i wydajnie. Tylko przy sillnym nawiewie można trochę ogłuchnąć.
~Radzio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Nowy samochód to wszystko ekstra. Grzeje już po 4-5 przejechanych kilometrach. Klima tworzy epokę lodowcową... Szyby nie parują. Ogrzewanie tylnej i przedniej szyby rakietowo szybko odmraża...
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Automatyczna klimatyzacja super zoptymalizowana. Nie grzeje na maksa jak jest zimno na zewnątrz. Mam porównanie do Skody, gdzie mimo automatu trzeba regulować stopniowo, bo w zimie robi się sauna.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Dla osób siedzących z przodu w sam raz. Gdy jedzie większa ekipa, może nie dać w pełni rady z parowaniem lub chłodzeniem. Przydałaby się też klimatyzacja dwustrefowa.
Dacia Duster II SUV