Lista ocen Dacia Duster II SUV (81) - Ergonomia

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Pietrzak
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Wszystko na miejscu. dziwne umiejscowienie tempomatu, ale i tak go nie używam. W bagażniku nie ma żadnych uchwytów i haczyków. wcześniej miałem Skodę fabię 1,9 tdi i tam było wszystko
~Andrzej
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
15tys.naprawa bujającego się fotela kierowcy. Ta sama usterka po 30tys i odmowa naprawy w ramach gwarancji. Podobno wg. serwisu normy (czyje?) dopuszczają taką usterkę.
~komornik
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Oceniam bardzo dobrze - tempomat idealnie, stary pilot do radia też daje radę, pokrętła przyciski dobrze umiejscowione. Zabieram gwiazdkę za brak podświetlenia kierownicy!
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Do każdego auta człowiek po chwili się przyzwyczaja, jedyne czego trochę mi brakuje to jakiegoś miejsca na chowanie rzeczy w bagażniku żeby nie latały podczas jazdy, ale to drobiazg.
~yrcinek
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
Wygodne fotele, ale podłokietnik.... służy mi tylko po to żeby pies nie mógł wskoczyć na przednie fotele podczas gdy robie np. zakupy czy tankuje. Do podparcia... ? Niewygodny.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Nie mam zastrzeżeń. Ta wersja Dustera ma swoje małe dziwactwa, jak przycisk tempomatu między fotelami, ale wystarczy się do tego przyzwyczaić.
~Janek
SUV 1.0 TCe 101KM 74kW
Bardzo dobrze, schowki, duże kieszenie w drzwiach, pojemniki na kubki. Denerwują trochę fotele prawie bez trzymania bocznego i z trochę za miękkim siedziskiem.
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Wszystko pod ręką. Po kilku tygodniach użytkowania fizyczne przyciski włącza się bez patrzenia. Tak samo przełączanie napędu czy tempomat.
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Wszystko jest tam, gdzie jest potrzebne. Może regulacja mechaniczna świateł trochę za nisko i trudno dostępna, ale to w końcu rzadko używane.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV
7,9
8,4
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu. Konsola czytelna, brak nadmiernej ilości opcji i przycisków. Proste i funkcjonalne.
Dacia Duster II SUV