Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (27) - Karoseria

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bez zastrzeżeń. Już obrysowałem, fajne są te progi z tworzywa, wytrzymały mocne obrysowanie i wgniotkę. Generalnie nie ruszam. Samochód jest odporny. Brak nadkoli dał do myslenia, ale tam jest takie pokrycie pastą i powiem tak, że jak z szutru wyjeżdzam i na początku jak lecę szybciej kamyki odpadają i uderzają w nadkola, nie zaobserwowałem nigdzie żeby coś tam się uszkodziło, bo ta pasta pod lakierem wewnątrz nadkoli absorbuje i zabezpiecza...
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Blachy są cienkie, nadkola bez plastików po prostu blacha, a nad nimi cienkie błotniki. Nie wygląda to szczególnie trwale, podobno jednak rdza w nowszych Daciach przestałą być dużym problemem jak było kilka-kilkanaście lat temu. Delikatny, miękki lakier, zarysowałem zegarkiem. Mam nadzieję że się utwardzi od UV, bo samochód mam dopiero 2m-ce. Na pewno przed zimą trzeba go zawoskować.
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Podatna na zarysowania i miejscami miękka. Blacha pod wpływem nacisku ugina się. Przednie drzwi masywniejsze od tych z tyłu. Nawet dźwięk zamykania tych z przodu jest inny. Przy tylnych ma się wrażenie jakby były puste w środku. Klapa w porządku. Generalnie spasowanie drzwi, klapy i maski bez zastrzeżeń. Na uwagę fakt że maska ma teleskopy.
~Marko68
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Z wyglądu mocarz na oko większy od poprzednika, naprawdę cool. Ale, tylnych wewnętrznych nadkoli po prostu nie ma, nie produkują, póki co. Efekt jest taki, że w kilku newralgicznych miejscach zbiera się drogowy syf po kilku godzinach jazdy.
~marcopolo.17
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
jak dla mnie super , ale to kwestia indywidualna a jak się nie podoba to po co kupować generalnie nie kupuje się auta po wyglądzie ale w przypadku dustera wygląd chyba u większosci właścicieli zdecydował o zakupie
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Kolor acatama orange jak dla nie bomba. Raczej wszystkim się podoba. Po dwóch latach gdzieniegdzie widać już drobne ryski eksploatacyjne. Lakier raczej miękki, tak że trzeba uważać.
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Przestronne auto w środku.Z miejsca kierowcy widać maskę auta i jest poczucie że jest to większe auto niż faktycznie.Blachy dobrze spasowane.
~Leśnik
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Duży bagażnik (w wersji bez 4x4). Lakier spoko, nie jest słaby i nie jest zbyt cienki. Zabezpieczenie antykorozyjne wydaje się porządne.
~pavulon78
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Duże i pakowne nadwozie, naprawdę dobrze wyciszone. Myślałem że będzie głośniej. Przy prędkościach rzędu 130 km/h podróżuje się komfortowo.
~Der
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Trzeszczy, skrzypi, delikatny lakier spasowanie drzwi po wymianie uszczelek to wyzwanie dla serwisu poprawki wykonywane było 4 krotnie
Dacia Duster II SUV