Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Podczas pokonywania ostrych zakrętów kabina się przechyla. Na początku dziwne uczucie, ale szybko się przyzwyczaiłem. Wcześniej jeździłem osobowką, więc wyższy samochód inaczej pokonuje zakręty. Zawieszenie dobrze wybiera dziury i nierówności. Jest komfortowo. Na równym asfalcie samochód płynie. Na bezdrożach radzi sobie znakomicie. Leśna droga z głębokimi koleinami nie stanowi problemu. Oczywiście jeśli nie ma dużego blota, bo duster...
~Marek_JK
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Bardzo dobrze tłumi wszystkie dziury i nierówności na drodze. Nie zauważyłem żeby nadmiernie się przechylała na zakrętach ani wpadała w falowanie. Wspomaganie kierownicy działa bardzo precyzyjnie i zawsze ma się nad nim kontrolę. Promień zawracania całkiem przyzwoity lepszy niż w niejednym samochodzie z klasy wyższej (wiem z doświadczenia)
~Edward
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jak na takiego klocka całkiem dobrze na asfaltowej drodze. Potwierdzają to testy łosia niezależnych organizacji. Byleby nie szaleć z prędkością, bo pojazd jest wysoki i nie ma cudów żeby jeździł jak płaski. :) W terenie rewelacja, jeżdżę nim po polnych drogach, szutrach, po polanach, radzi sobie rewelacyjnie, deklasuje 3 razy droższą RAV4 mojej żony.
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Chyba największy atut tego samochodu jak dla mnie. Auto prowadzi się bardzo komfortowo i zarazem miękko nie tracąc przy tym precyzji. Nie straszne mu żadne drogi szczególnie Polskie. Śmiało można nim zjechać na ścieżkę polną i śmigać mimo braku w moim egzemplarzu napędu 4x4. Krawężniki - co to ...
~Leśnik
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Zaskakująco precyzyjny - pozwala całkiem ostro wejść w zakręty (ogromny postęp w stosunku do Duster 1), a jednocześnie jest komfort (to nie sztywna taczka jak sportowe auta). Dotychczas jeździłem autem Premium sportowo zestrojonym (Alfa 159) i nie odczuwam znacznej różnicy.
~Der
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Na gwarancji po 30 tys padły wahacze, wymienione na gwarancji. Auto w ruchu miejskim pokonuje przeszkody, progi bez problemu jeżeli wyjedziesz na autostradę to trzymaj mocno kierownicę.
~Lucek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Rewelacyjny. To największa zaleta Dustera. Dziury i krawężniki przestały istnieć. Wielka przyjemność jazdy po szutrowych, nieutwardzonych leśnych i polnych drogach. Płynnie wybiera wszelkie nierówności.
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Fajnie wybiera nierówności w lesie na duktach auto radzi sobie bez problemu.Ma duży prześwit to też ważne i wielki plus dla Dacii za metalową osłonę silnika i nie jest ona z cieniutkie blaszki!
~Marko68
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Elektryczne, progresywne wspomaganie. Przy małych prędkościach jednym palcem. Kierownica nie myszkuje i prostuje tor jazdy w naturalny sposób, nie wymaga ciągłej kontroli, rewelacja, rewelacja.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
7,7
~Marek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jak na tak duży prześwit samochód naprawdę dobrze trzyma się zakrętów. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, tutaj nie oczekiwałem takich fajerwerków jak dostałem.
Dacia Duster II SUV