Lista ocen Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW 2018-2019 (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marko68
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jak oni to zrobili. Jeździłem już niejednym samochodem, znajomi wożeni Dusterem mówią po pierwsze: bardzo cichy. Słychać szumy z nadkoli, szumy opon. Poza tym niewiele, no i nic nie stuka i nie puka. Serio. Przy 120 km/h szumią relingi (nawet nie lusterka) ale to nie jest jakoś specjalne dziwne, nadal jest dość cicho.
~Serpentes
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jest dobrze. Podczas jazdy miejscówki przy prędkościach do 120 słychać szum powietrza i opór toczenia kół. Powyżej tej prędkości słychać już silnik, a przy prędkościach autostradowych dźwięk silnika jest już trochę uciążliwy, ale generalnie nie ma tragedii
~Leśnik
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Zaskakująco cicho. Nawet przy 130 km/h. Obawiałem się, że będzie źle (kiedyś miałem złe doświadczenia z Sandero, które przy tej prędkości było głośne jak F-16), a tu cichutko, radio pięknie słychać - jest jak w aucie klasy średniej za minimum 100 tys.
~Marek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Naprawdę jest ok. Do 130km/h jest super, zresztą, za tą cenę jestem zaskoczony. Wersja prestige ma dobre audio, zaskoczyła mnie jakość dźwięku, za co dziękuję bo nie spodziewałem się ;)
~Reset
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jak na tę klasę auta i cenę naprawdę mocna strona. Nie sprawdzałem powyżej 120 km/h, bo nie jeżdżę z takimi prędkościami (ze względu na zdrowy rozsądek i ekonomię spalania vs. czas przejazdu)
~Dariusz
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Wyciszenie auta do 120km/h jest dobrze później jednak nadwozie robi swoje i słychać opływające powietrze.Jednak jadąc ponad 140km/h też jakiej mega tragedii nie ma.
~Kev
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Niestety sporo dźwięków dostaje się do środki z okolicy nadkoli, dlamnie osobiście to największy minus ale taki już urok i trzeba się przyzwyczaić
~marcopolo.17
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
wewnatrz auta praktycznie nie słychać silnika i odgłosów z zewnątrz wyciszenie to największe zaskoczenie biorac pod uwagę gabaryty auta
~Krzysztof
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jak dla nie jest poprawnie. Dźwięk podczas jazdy nie przeszkadza, nawet podczas przemieszczania się autostradą - oczywiście przepisowo.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
7,7
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Do 90 wszystko jest OK. Potem zaczyna byc glosno. Nie wiem czy wina jest silnik czy wyciszenie. Generalnie oceniam na 4. Bez szalu ale i bez zachwytu
Dacia Duster II SUV