Oceny Dacia Duster II SUV 1.5 dCi 110KM 81kW 2018

Dacia Duster II SUV 1.5 dCi 110KM 81kW 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Duster II SUV 1.5 dCi 110KM 81kW 2018

~Marek S.
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto godne polecenia dla osób który nie koniecznie zależy na prestiżu :) W chwili obecnej auto ma przejechane 5,5 tys km i już pierwszą wakacyjną wyprawę do Rumunii. Po 2 m-cach użytkowania nie zauważyłem usterek / wad które musiałbym reklamować. Auto jest wykonane, adekwatnie do ceny za jaką jest sprzedawane, dlatego też trzeba zaakceptować pewne mankamenty jakościowe. Brak pełnych nadkoli, słaba nawigacja, marnej jakości ekran multimediów...
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Opinia po pół roku użytkowania - wciąż bym nie zamienił na coś droższego. Spełnia swoje zadanie bez dwóch zdań. Odpala, jedzie - i tak powinno być. Jak ktoś szuka samochodu do jazdy a nie do pokazania się - nie musisz szukać dalej. Poprzednia opinia: https://www.autocentrum.pl/oceny/dacia/duster/ii/silnik-diesla-1.5-dci-110km-2018-2018/ocena-kierowcy-i211246/
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Jeśli ktoś szuka SUV-a to w tej cenie nie znajdzie nic lepszego. Stosunek jakości do ceny zdecydowanie na plus dla Dacii. Dodatkowo druga generacja wyeliminowała większość wad poprzednika. Zdecydowanie polecam.
~Lalalala
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Jak za 85000 zł to konkurencji niema myślałem nad innymi autami ale zdecydowałem się na ten model Daci jak narazie nierzałuje wyboru
~Markus
~Markus