Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW 2004-2012 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pietro
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Cztery gwiazdki za cenę. Moim zdaniem w tym nadwoziu w cenie wersji słabszej powinna być mocniejsza. W Polsce powinno się wzorem Rosji czy Wlk. Brytanii sprzedawać to autko pod znaczkiem Renault, wtedy sprzedawałoby się lepiej.
~WhiteDragon
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Wart każdej złotówki jaką zapłaciłem 50 900 zł - Laureate, pakiet komfort (klima, skórzana kierownica, radio CD MP3 Blaupunkt), 2x airbag, 4x el. szyby, el. lusterka, halogeny, relingi, ABS, wspomaganie...
~Zibi
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
bezkonkurencyjne jak narazie pod względem ceny do użytecznosci auta.Osobiscie bym jednak tego auta nie kupił.Samochód typowy dla firm jako służbowe auto,szybki spadek wartości.
~Marcin
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Otrzymujemy więcej niż zapłaciliśmy... Auto jest bezawaryjne. Jestem pierwszym właścicielem swojego egzemplarza, przez 9 lat eksploatacji NIC się nie popsuło.
~Tadziu
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Cóż można powiedzieć, wszystko mający diesel 1.5 dCi 85KM, w wersji 7 osobowej, z 4 poduszkami, za cenę 50 tyś :D.
~dacia-fan
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Nie znajdzie się innego prawdziwie 7-osobowego samochodu za tę cenę. Roleta bagażnika jako płatna opcja to kiepski dowcip.
Dacia Logan I MCV