Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW 2004-2012 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dacia-fan
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Do przodu bez zastrzeżeń, chociaż wolałbym widzieć maskę. Do tyłu gorzej. Po rozłożeniu trzeciego rzędu siedzeń, przez tylną szybę nie widać praktycznie nic. Polecam zamówienie czujnika cofania, który jest bardzo przydatny, aczkolwiek moim zdaniem zbyt czuły. Lusterka zewnętrzne zbyt małe, i co gorsza, nie wypukłe. Duże martwe pole w lusterku kierowcy. Ale jeżeli ktoś jest ostrożny, da się jeździć.
~Pietro
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze, do tyłu widok zasłaniają: zagłówek środkowego pasażera w drugim rzędzie, oparcia i zagłówki siedzeń trzeciego rzędu oraz po części konstrukcja drzwi bagażnika. Przydają się czujniki parkowania z tyłu.
~WhiteDragon
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Doskonała widoczność do przodu i na boki. Niektórzy użytkownicy narzekają na widoczność do tyłu, ale ja mam zamontowany przez dilera czyjnik cofania z pomiarem odległości, na dodatek działa on bardzo precyzyjnie - polecam.
~Tadziu
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Do przodu super, do tyłu pomagają duże lusterka boczne, przez tylną szybę jest kiepsko, środkowy zagłówek zasłania, trzeba by było go wyciągnąć.
~Zibi
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Tutaj nie mam specjalnie zastrzeżen,kiepska jest widocznosc w lusterkach,są naprawdę małe.
~Marcin
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Dobra widoczność na wszystkie strony.
~Dacio
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Do przodu idealnie, do tyłu ujdzie.
~noma
słaba widoczność do tyłu