Lista ocen Dacia Logan I (172) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wieczan
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Tu mogłoby być nieco lepiej, przy drugim stopniu szyby potrafią parować, ogrzewanie działa choć nie miałem tego samochodu gdy były siarczyste mrozy i to muszę jeszcze sprawdzić.
~Szczepan Sopur
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto posiada skuteczną klimatyzację, nigdy nie miałem problemów z zaparowanymi szybami. Auto w zimie długo się nagrzewa, ale w dieslach to standard. Generalnie jestem zadowolony.
~browar7@wp.pl
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Nie wiem jak z ogrzewaniem bo zimy jeszcze z nim nie przejeździłem. A co do wentylacji to dmucha, ale jak jest gorąco na zewnątrz do i tak się dosyć mocno nagrzewa w środku.
~Rafi z Częstochowy
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Główny mankament to brak filtra przeciwpyłkowego. W większości wypadków to nie przeszkadza ale podczas pylenia drzew w okresie wiosennym trzeba uważać. Gdyby nie to dałbym 5.
~Manusart
MCV 1.6 105KM 77kW
Bardzo wydajna klimatyzacja, silnik bardzo szybko się nagrzewa. Układ wentylacji o podwyższonej sprawności skutecznie ogrzewa i wentyluje wnętrze auta. Jest przy tym dość cichy.
~Piotrek
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Ogrzewanie jest bardzo wydajne, wnętrze szybko się nagrzewa. Klimatyzacja również pracuje bardzo dobrze. Problem sprawiają tylko nisko położone pokrętła nawiewów.
~J.Kawa
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
Do tego raczej niemam zastrzerzeń, chodzi cicho, tylko na najwyższym "biegu" jest głośniej... Ale za to bardzo szybko we wnętrzu jest ciepło... Dacia zdaje ten test na bdb!
~marcin
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Dobrze pracujący nawiew ciepłego powietrza. Idealny na zimne i zimowe dni. Kiepski, mało skuteczny zimnego, ale wnętrze bardzo silnie nagrzewa się latem.
~goroll
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
autko szybko grzeje się w zimie cieszy nawiew dolny na wszystkie trzy rzędy siedzeń, w lecie też dobrze dmucha, ocenę pogarsza głośna dmuchawa
~kratylos
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
auto nie mialo klimy ale nawiew cieplego i zimnego powietrza jest dobry potrafi latem schlodzic a zima nawet przy duzych mrozach ogrzac auto w kilka minut