Lista ocen Dacia Logan I (172) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BleR
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Klima bardzo szybko schładza nagrzane wnętrze, trochę wolno nagrzewa się w mroźne zimy ale to chyba oczywiste ...
~Bubulec23
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Nie miałem problemów z parującymi szybami, odmrażanie też bez problemu, ale troszkę głośno chodzi może to umnie taki efekt :D
~Piotr S.
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
wg mnie 4,5. Ogrzewanie i wentylacja bdb sprawdzone w trudnych zimowych warunkach. -0,5 pkt. za brak filtra przeciwpyłkowego
~Pietro
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Auto wyposażone w klimatyzację. Schłodzenie/ogrzanie całego wnętrza zajmuje około 15-20 minut. Długo, za to minus.
~Jakub
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Wersja z klimatyzacją nie ma żadnych wad. Odmrażanie czy odparowanie szyb trwa chwilkę, pracyzyjnie ustwaiany nawiew.
~to
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
działa dobrze pod warunkiem otwartego obiegu powietrza, przy obiegu zamkniętych szyby parują że nie da się jaździć
~grejfrut70
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
tylko przecietnie, chdzi mi szcególnie o wentylację, strasznie rosieją szyby szczególnie przy deszczowej pogodzie, a nie mam klimy
~darek
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
tutaj przeciętnie, chodzi mi o rosienie szyb, szczególnie gdy na zewnątrz pada deszcz i nie bardzo wiem skąd się to bierze
~J
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Nie da się ustawić tak, żeby nawiew był na przednią szybę i do kabiny. W efekcie mam zaparowaną albu przednią szybę, albo boczne.
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I
5,3
8,9
~marek
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Wydajność wentylacji mogłaby być większa przy jeżdzie w piątkę w upał nawet na najwyższym biegu dmuchawy to za mało.