Lista ocen Dacia Logan I (172) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tytoos
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
klima jest wydajna jak na taką objętość, odparowuje bardzo szybko, w zimie przy ok -10,po ok 1-2km czuć już ciepło. miałem astrę i tu jest dużo lepiej
~Jacek
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
klimatyzacja działa bez zastrzeżeń , normalna wentylacja również , podczas deszczu jednak trochę paruje bez klimy ale po włączeniu wszystko wraca do normy
~Rafał
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Mrozy poniżej 20 stopni - w całym aucie cieplutko, jednak nagrzanie takiej objętości powietrza wymaga trochę czasu, klimatyzacja spisuje się doskonale.
~leder
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Ogólnie ok. Tylna szyba i lusterka szybko odmrażają, nie ma z tym problemu. Mam wersję z podgrzewanymi i serowanymi elektrycznie lusterkami. Fajna rzecz.
~krzys9
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Klima super działa szybko ale bardzo dużo zabiera mocy !!! na obiegu zamknietym i w deszcze szybko parują szybki tylko klima pomaga odrazu !
~Gerard
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Zgodnie z oczekiwaniami.Wydajna klima, nie parujące szyby, wieść niesie że grzanie również OK (na razie z uwagi na porę roku nie sprawdzałem).
~Wielinski Zygmunt
Van 1.4 MPI 75KM 55kW
Podstawowa wersja to katastrofa nawet wkład Filtra kabinowego zaślepiony ale można to w prosty sposób rozwiązać
~Ouragan
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Szyberdach, owiewki w drzwiach i koniec z letnimi upałami. W zimie bardzo dobrze - o dziwo dość szybko nagrzewa mimo instalacji LPG.
~paolo
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Bardzo szybko nagrzewa się w zimie. Nawiew na szyby bez zarzutu. Szybko działające ogrzewanie tylnej szyby. Manualna klima wydajna.
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I
5,3
8,9
~Endymion
MCV 1.4 MPI 75KM 55kW
Nie podróżowałem jeszcze żadnym samochodem który miałby tak wydajne ogrzewanie i klimę. zostałem ogromnie zaskoczony na plus.