Lista ocen Dacia Logan I (176) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Rok czasu jazdy z towarem ok 1t i zero zużycia elementów eksploatacyjnych, plus dla Dacii. Nie zawsze działa zamek w tylnych drzwiach i trzeba trzaskać żeby się zamknęły
~JMP
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Wymiana elektrycznego podnośnika szyby i presostatu hamulca na gwarancji.Skrzypiące gumy wycieraczek. W serwisie próbowali doginać ramiona. Kupiłem gumy dobrej firmy i pomogło.
~Piotr
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
zawieszenie super, nic nie odpada, oleju nie bierze, w mrozy za pierwszym razem odpala, aha słynna wada przepalają się żaróweczki w środkowej konsoli
~paolo
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
- małe ogniska korozji - usunięcie w ramach 6-letniej gwarancji na blachę - urwana podstawa anteny radiowej - 20 zł - choinka w tylnej lampie (masa) - 20 zł
~Endymion
MCV 1.4 MPI 75KM 55kW
Trzeszczy mi ogranicznik drzwi kierowcy, i skorodowało jedno z mocowań tłumika. Ale poza dyskomfortem psychicznym nie ma to wpływu na eksploatację.
~cotek@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
trochę skrzypi na dziurach (deska), po miesiącu pdł podnośnik prawej szyby, paruje płyn chłodzący :-) drobiazgi... Ja jestem zadowolony !!!
~marek
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
od wyjeździe z salonu mam wrażenie , że prędkościomierz pokazuje mniejsze wartości niż w rzeczywistości, Muszę to jeszcze sprawdzić. Wycieraczki piszczą.
~cotek@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
dwa tygodnie i usterka elektrycznego podnośnika szyby - na naprawę czekałem tydzień (Łódź - Jaszpol), sama naprawa 45 min (brak wpisu do książki gwarancyjnej)
~Piter
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
z drobiazgami narazie sie wstrzymam poza słaba tapicerka i materiałąmi siedzen po paru tysiacach juz zaczeło sie przecierac i mechacic siedzenie kierowcy
~Rafi
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Problemy z elektroniką - migające podświetlenie zegarów, jednak przepalające się żarówki, skrzypiące plastiki po 3 latach