Oceny Dacia Logan I Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Dacia Logan I Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW 2006-2010

~waldiron
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Kupiłem ten samochód z zagranicy jako dwulatek z przebiegiem 50 tyś km. Celowo wybrałem jednostkę napędową 1.5 dci bo auto z tym silnikiem ma lepsze hamulce, lepsze wytłumienie kabiny i skrzynia biegów jest perfekcyjna. Polecam ten samochód bo jest niezawodny, od zakupu wymieniałem tylko olej, filtry, rozrząd i jedną żarówkę! Od nowości samochód ma te same hamulce, zawieszenie i całą resztę - nic mu nie dolega. Jestem bardzo zadowolony bo...
~goretmes
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Niesamowity samochód - CICHOCIEMNY. Wszystko co najlepsze z motoryzacji schowane pod niepozorną karoserią. Śmieszne? Może jednak nie, bo jest to bardzo prosta konstrukcja (minimum elektroniki) a jakże dzisiejsza - bardzo nowoczesny silnik z niewiarygodnie małym apetytem na olej napędowy. Pojemny pod każdym względem (przestrzeń pasażerska jak i bagażnik). Aby się przekonać do tego samochodu należy zwyczajnie się nim przejechać, a na polskie...
~Piotrek
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Podsumowując: dobre auto za dobrą cenę dla ludzi, którzy chcą jeździć zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Silnikowi brakuje mocy, ale odpłaca to niskimi kosztami eksploatacji. Skrzynia pracuje sprawnie, a układ jezdny jakby stworzony na nasze drogi. Brakuje rozkładanego oparcia tylnej kanapy, ale lada tydzień na rynku pojawi się model MCV w którym tego problemu nie będzie. Sukces jaki odniósł Logan w Europie Zachodniej jest...
~S.N
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Jak na taksówkę samochód super, bez żadnych niespodziewanych usterek. Mało prestiżowy bo rumuńsko - francuski, ale na Mercedesa nie było mnie stać. Dla przeciętnego Kowalskiego, który nie potrzebuje luksusów na pewno wystarczy. Musiałem kilka rzeczy dodać bo byłbym mało wiarygodny.
4,1
~Szczepan Sopur
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto jest tanie w zakupie i eksploatacji. W środku dość wygodne i dużo miejsca, dobra widoczność. Denerwuje wysoko położony środek ciężkości przez co auto jest niepewne w zakrętach i na nierównościach. Silnik ma być ekonomiczny, nie nadaje się do sportowej jazdy ani wyprzedzania na trasie (17s do setki).
~taos
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Bardzo fajne autko,sprowadzilem z Luksemburga.Przejechalem 10 tys km i jestem zadowolony, troche wolny,ale malo pali,moze nie jest najladniejszy ale przynajmniej nikt go nie wezmie:) Ogólnie daje rade!!! no i polskie dziury mu nie straszne!!!!
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
5,3
~Andrzej321
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Wbrew wszystkim zdecydowałem się na zakup używanego Logana. I co najważniejsze nie żałuję!!! Nie wydałem ani złotówki w naprawy, bo zwyczajnie samochód jest bezawaryjny. Silnik 1.5dci 68km jest troszkę za słaby, ale dość ekonomiczny. Zawieszenie dobrze zestrojone o wysokim prześwicie. We wnętrzu dużo plastiku i dużo miejsca, bagażnik duży ale bez możliwości powiększenia. Dobre hamulce.
3,2
~wiktorg
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Jak na tą cenę auto troche lepsze niż małolitrarzowe. dla większej rodziny bardziej na trasy niż na miasto. Wpasowywuje się w okres przejściowy pomiędzy wygórowane ceny aut obecnie, a nadejściem fali nowych, tanich aut dla przeciętnie zarabiających. Obecna cena nowego to 13 pensji średnich (wg. GUS 3013 zł/m). Powinno ono kosztować 6-7 pensji jako auto na dojazd do pracy.
~El Logano
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Pojemne, komfortowe auto za przystępne pieniądze. Oszczędny silnik diesla, dobre wyposażenie: lakier matalik, 2xpp, 4x el szyby, klima, hal. przeciwmgielne, wspomaganie kier., ABS, centralny zamek, nakładki na progi, hak, alarm, radio, dywaniki itd. za 43800zł. Autko da się lubić. Obniżone ceny przeglądów.
~Michał z Gdańska
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Dobre auto za bardzo dobre pieniądze. NIe najlepsze materiały, ale porównywalne np z Fiatem Pandą. Wygląd nie powala, ale jest estetyczny. Seat Altea wygląda lepiej, ale też ma w środku puste, twarde palstiki, a kosztuje 2 x tyle.
Dacia Logan I Sedan