Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tytus
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Wysoko umieszczony fotel w połączeniu z sporymi lusterkami i nie przesadzonymi słupkami przednimi zapewnia bardzo dobrą widoczność. Do tyłu jest gorzej ale i tak nieźle w stosunku do współczesnych samochodów. Słowa pochwały należą się światłom mijania - są świetne aż nie chce się wierzyć że tak dobrze drogę może oświetlać zwykła H4.
~Lawender
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Duże lusterka zasługują na ocenę bardzo dobrą, słupki również nie wymagają poprawy. Jedyne co mi przeszkadza to gorsza widoczność do tyłu. Jest o niebo lepiej od Logana, jednak podniesiona, niedociążona pupa auta powoduje że zawęża się kąt widzenia. Oczywiście wada to nie wada. Nie dyskryminuje auta. Jeździłem innymi, gorszymi pod tym względem, samochodami.
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Widoczność przedniej szyby bez zarzutu. Na mały minus są napewno słupki boczne, które potrafią zasłonić przy skręcie pieszego. Ot, rzecz na którą trzeba uważać. Widoczność tylniej szyby w pełni mnie zadowala.
~Az
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Samochód sprawia trochę vanowate wrażenie - wysoko się siedzi, powierzchnia przeszklona jest wyjątkowo duża jak na klasę samochodu - stąd moja ocena
~neuris
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Dobra widoczność na boki i do przodu, bardzo duże lusterka boczne (z MCV). Dobra widoczność do tyłu, gorzej do tyłu po bokach (słupki).
~BOGUSŁAW_50
Hatchback 5d 1.6 MPI 84KM 62kW
Widoczność do przodu i na boki dobra. Trochę gorzej do tyłu, ale nie jest źle. Do tego duże, regulowane od wewnątrz lusterka.
~Obwieś
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
b dobra do przodu , tyłu , boku . Potwierdzam niedogodność przy np wyjeżdzaniu tyłem z parkowania przy krawężniku ( brak widoczności )
~wamix
Hatchback 5d 1.6 MPI 87KM 64kW
Bez zbytniego kręcenia głową widać wszystko dookoła, duży plus to boczne lusterka: prawie jak telewizory:)
~Waldek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
widoczność z przodu super bo się wysoko siedzi,z tyłu trochę zasłania szeroki słupek ale można przeżyć

Usterki Dacia Sandero I

Dacia Sandero I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Franz
Hatchback 5d 1.4 MPI 75KM 55kW
Widać wszystko bardzo dobrze we wszystkich kierunkach. Wysoka pozycja za kierownicą, rewelacja.
Dacia Sandero I Hatchback 5d