Lista ocen Daewoo Espero (248) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 326 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł_P
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bardzo miekkie zawieszenie. Ciągle coś w nim stuka. Jednak bardzo komfortowo sie dzięki tej miekkości jeździ, dziury są mu niestraszne.
~Marcolomeo
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
zawieszenie nastawione na komfort, jednak pozwala na pełną kontrolę nad autem oraz nie przysparza żadnych niespodzianek na śliskiej nawierzchni
~MAK
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Jak na polskie drogi - auto marzenie. Nic sobie nie robi z dziur, wybojów i progów zwalniających. Tylko wspomaganie kierownicy ciężko chodzi...
~pierwszy właściciel
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
sprężyny tylne założyłem od omegi kombi i ok bo ciągam przyczepkę...wszystkie amory wymieniłem na monroe, oryginały wymienione po 100000 za miękkie były....
~Marcin
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
niestety nie przypadl mi do gustu, auto nurkuje przy przeszkodach podluznych, na zakretach przod sie kladzie i lekko ucieka przy wiekszych predkosciach
~byly na szczescie posiadacz espero
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
zbyt mocne wspomaganie, przy duzych predkosciach w ogole nie stawia oporu, slabe materialy zawieszenia, wszechobecna korozja przy samochodzie z 1998!
~Tomek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Auto prowadzi sie bez zastrzeżeń, przewidywalne, choć niekiedy potrafi nastraszyć podsterownym zachowaniem......aha mówimy o naprawde szybkiej jeździe ;-D
~Kusy
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
nie mam zastrzeżeń, poprostu trzeba dbać o to żeby nie wpaść w jakąś zajeb..... dziurę a o to nie trudno na naszych polskich drogach!!!!
~kempek pkepkiewicz@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
zawieszenie chyba za miekkie, buja jak na okrecie. za miekkie sprezyny w tyle dupa po doladowaniu szura po ziemi. ale prowadzi sie nie najgorzej

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ruszalaj@interia.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
znakomity na każdej drodze, wyjątkowo trwały jak u wszystkich modeli Daewoo, a wiem co piszę bo miałem już Tico, Lanosa a obecnie Espero.