Lista ocen Daewoo Espero (248) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 326 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezar
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
majac na uwadze, ze nie jest to najnowsza konstrukcja, jestem bardzo zadowolony, przyzwoicie amortyzuje nierownosci, kilka razy wymienialem lozyska, ale to chyba wynik polskich drog
~rapsik
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Komfortowy, miękki (trochę za bardzo). Dobrze trzyma się drogi, nie mam kłopotów z tylnymi sprężynami (ale jeżdżę głównie sam). Stuki w przednim zawieszeniu, ale badanie przeszedł :)
~Esperak z Mazur
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Abs sprawne, nieźle trzyma się drogi, choć czasem lekko traci tor na śliskim lub przy szybkiej zmianie toru jazdy.Nie wybiera wszystkich nierówności. Układ jest do zaakceptowania.
~malinowskimaciej@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
b. dobrze zawraca jak na swoją długość, nie mam zastrzerzeń oprócz stuków, sprężyny wcześniej skrócone,jazda komfortowa, ale buja trochę,przeguby do wymiany po 150 tys.to podobno norma
~maciuch
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
co do układu jezdnego mam największe zastrzeżenia - zbyt miękki na polskie drogi, zbyt wrażliwy na poprzeczne nierówności, wpada w niebezpieczne kołysanie, za to na równych wspaniale
~bloeksak@poczya.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
po zmianie amorów na monroe sensa track jest "ok" .Jeżeli komuś wibruje kierownica niech wymieni tarcze hamulcowe-orginały b.drogie-zamienniki są dobre i o 1/2 tańsze
~KULa
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
auto płynie po tragicznych polskich dziurach. Na autostradzie mogłoby być nieco twardsze daje znać o sobie na zakrętach. Buda się przechyla ale tragedii nie ma
~tomaszuchlik@vp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
prowadzi się nie źle, trzeba uważać po dziurach, amortyzatory się z używają często, i od czasu do czasu trzeba kilka złotówek w zawieszenie w rzucić.
~marek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Co tu można powiedzieć. Rozbiłem zawieszenie na naszy POLSKICH DROGACH. Łączny koszt naprawy kosztował 150zł. Tak więc to jest kwota serwisowania malucha. :D

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jiGsaw
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie dość komfortowo, ostatnio wali mi w zawieszeniu, podejrzewam, że jakieś wymiany mnie czekają, mógłby lepiej się trzymać na zakrętach.