Lista ocen Daewoo Espero (248) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 326 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AR2R
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Lubie miekkie auta,wiec jestem z niego zadowolony,troche przeszkadza nurkowanie podczas hamowania i bujanie na boki przy gwaltowniejszych manewrach,ale cos za cos,natomiast absolutnym skandalem jest jakosc sprezyn zawieszenia-strzelaja na naszych dziurach z duzym hukiem,to chyba niebezpieczne,co?
~antytost@gazeta.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Moj egzemplarz jest stosunkowo nie wybity (przebieg calkowity 110tys km, z czego ok. 10 tys po Polsce), nie narzekam więc na takie elementy jak końcówki czy sprężyny. Zasadniczo autko owszem przechyla się w zakrętach (miekkie zawieszenie) ale czuć ze trzyma sie nawierzchnii stabilnie.
~Muszu
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
W poruwnaniu do Toledo to gorzej sie prowadzi ale układ jezdny w Espero jest bardzo bardzo trwaly teraz jezdzi nim moj kumpel ma przejechane 228tys i na przeglądzie wszystko ok.Ja mu sprzedalem z przebiegiem 225tyś i chodzilo wszystko ok:)
~gandhi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Na trasie rewelacja , ale na miasto troszkę miękki, i trzeba uwazac, bo przy duzych prędkośćiach i mocnych skrętach nie trzyma sie dobrze jezdni..... ale jak mówiłem na trase dajemy mu 160 km/h puszczamy kierownice i jedizemy miękko płynnie i pewnie.
~BERT bert13@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
za miękki i trochę nadsterowny,amory oryginalne wytrzymują w Polsce tylko 60000,kiepsko jest też z przegubami u mnie są do wymiany,sprężyny popękały mi po 100000 (często woziłem po 5 osób) wymieniłem je na oplowskie od ascony i jest ok.
~Wojciech
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Jak wspomniałem lubie komfortowa jazdę wiec dla mnie jak ulał. Poza tym to samochód bardzo niski wiec też bardzo szybki i pewny w zakretach( Przy masie 1100 i gumach 195/60 14 przyklejony do drogi, dla mnie za szybki!!!)
~wojtek b
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
trochę miękki ale w Polsce to dobrze bo po przejechaniu kilkunastu kilometrów miałbym drgawki:)), całkiem, nieźle znosi nasze drogi np. oryginalny sworzeń padł dopiero przy 120000km, z przodu jeszcze fabryczne amorki
~ptrptr@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bardzo wygodne auto, co więcej jak przewidywalne w trudnych sytuacjach na drodze. Świetny kompromis pomiędzy miękkością a bezpieczeństwem. Gdzieś cztaęm, że zawieszenie opracowł jakiś koleś od Porsche - i jestem skłonny w to uwierzyć!
~maxim03@buziaczek.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
mysle ze jest w miare ok,ale to wszystko od nas zalezy jak cos zaczyna sie dziac nie tak to jedziemy na warsztat i jest znow ok,ale z tego co zauwazylem niema wiekszych problemow z ukladem jezdnym,dobrze sie prowadzi.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero
10,1
11,1
~PaX
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Jak go kupiłem był cichy, teraz po 25 tys. wytłukły się simerbloki i przy przejeżdżaniu przez krutkie nierówności słychać drobne stuki. Poza tym zbyt miękki, szczególnie przy pełnym załadunku siada prawie na odbojach