Lista ocen Daewoo Espero (248) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 326 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrrrr
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bez zastrzeżeń. Do tego, oprócz trochę większego hałasu silnika, nie odczuwa się wysokich prędkości. Duże auto ma w tym swoje wielkie plusy!
~piotrrrr
~TomekM
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Statek......miękko ale w krytycznych sytuacjach auto nie zaskakuje..... prowadzi się tak jak prowadzi.....jak dla mnie jest ok nie za twardo i nie za miękko
~Przeciętny użytkownik narzędzia pracy.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bez pisku gum na zakrętach bardzo komfortowy. wiele aut z wyższej półki o twardszych nastawieniach przyprawia mnie o strzały w kręgosłup.
~mig2@go2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
amorki badałem kilka dni temu - są sprawne jak nówki. Założyłem zimówki Kormoran snowpro - moim zdaniem udane. Ładnie trzymają na mokrym.
~sahel sahel@hoga.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Nalezy wymienic amortyzatory. Fabryczne sa za miekkie i autkiem troche zarzuca, ale po zamianie na gazowe Sachsy auto jest nie do poznania.
~Maciek
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
to bujanie!!! na dziurach jest miło ale na trasie trzeba czasem położyć dwie dłonie na kierownice (mam na myśli zakręty przy dużych prędkościach)
~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bdb prowadzi się dobrze wspomaganie kiery miękkie zawieszeszenia sprawiają ,że dobrze się jeżdzi po dziurach w Polsce.
~ESperalda
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Limuzyna na polskie drogi...:) Jest wytrzymałe i można samemu naprawić .Na zakrętach trochę wychyla budę ale mnie to nie przeszkadza.
~bronek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
po 11 latach wymienione oryginalne zawieszenie, nie do uwierzenia :) po założeniu gazówek śmiga jak niejedna niskopodwoziówka