Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (147) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof-1963
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Z przęgladami nie jest najgorzej. Częsci z Opla więc nie ma problemu z dostepem i cenami. Na trasie dłuższej trasie spala mało jak na ta masę (ok. 8,5 litrów). W mieście jest gorzej (ok. 11 litrów GAZU ).
~srubox
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
12-13 litrow gazu na miescie. Niezaleznie od tego jak jezdze, to roznica wynosi max. litr. Mowie o jezdzie po miescie. Duzo odpalam, poniewaz rozwoze pizze. Lubie szybko jezdzic. Takze wynik ok:)
~maras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy jeździe na gazie spalanie, przynajmniej w moim przypadku, jest wprost zależne od stylu jazdy. Na benzynie, natomiast, nie przekracza nigdy 10 litrów, nawet przy obciążeniu i w mieście
~mistereq
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Najwiekszy problem....nie wiem dlaczego,ale moje Espero palilo tyle co Concord(w miescie nawet do 12l/100km). Na trasie poza miastem bylo natomiast bardzo znosnie, potrafil spalic 7l/100km.
~macoos
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy normalnej jeździe na trasie pali 8ltr gazu. W mieście przy oszczędnej jeździe pali 10ltr gazu. (mam gaz drugiej generacji więc tu rewelacji nie należy się spodziewać).
~Espero97\'
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Niestety tutaj mocno potrafi dać po kieszeni, pali mi przeciętnie 11 litrów benzyny na 100km w cyklu mieszanym. Na szczęście jest mało awaryjny więc rzadko odwiedzam warsztat
~jacekv@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Zużycie paliwa jak zwykle zależy od ciężaru stopy ale można przeboleć. W trasie naprawdę przyzwoicie przyjanmiej z silnikiem 1500 o innych nie mam pojęcia.Tanie części i naprawy.
~Paweł_P
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Pali ok 10l gazu na 100km. Części są teraz dośc tanie, ogólnie autko tanie w utrzymaniu. Portfel nie ucierpi. Naprawy może i nie są może i rzadkie, ale nie są też drogie.
~Muszu
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Duzo pali w miescie okolo11-12 litrow w trasie 8l.No ale ten silnik jest na gas wiec nie przejmuje sie tym z reszta taka uroda tych silnikow ze sa paliwozerne:D
~Darkmen
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
W mieście około 10-11 za to na trasie od 6,23 do 7,0 naprawy w ASO kosztowne, ale ceny niektórych części są tańsze w ASO niż w innych sklepach, poza tym jest mase zamienników