Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

2,3
~gmanczak@o2.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Nie napisalem bardzo zle bo mam pare pozytywow jakimi sa TANIE czesci I SERWIS oraz dostepnosc wszystkiego od zaraz. Prawda jest tez to ze ja kupiłem lanka po dużym zastanowieniu bo nie miałem kasy a auta w miarę o małym Roczniku małym przebiegiem oraz SERWISOWANEGO w ASO za te pieniądze nie kupisz. Pisze tylko dla tego ze jestem częstym bywalce stron o Autach i mam dosyć czytania ze Lanosy to dobre auta i ze jest to auto nie doceniane. To...
3,4
~KrupiK
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Troche slaby na dole ale jak sie juz rozkreci to idzie ladnie. Jest to DOHC wiec z tego wynika to ze przy starcie jest wolniejszy od porownywalnego lanosa 1.4, ale za to jak sie rozkreci to od 2biegu juz lepiej glowne problemy z autem mialem przez instalacje gazowa (np wymiana wtryskiwaczy) no i bierze olej ale 1l/10tys to standard :) (Silnik)
3,5
~łoker77
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
za tą kase około 10 000 tysięcy nie można łatwo znaleźć lepszej furki rok 1999 np dla młodej rodziny ( sedan kufer ma odpowiednio duży ) osiągi dobre a z paliwkiem i drobiazgami trzeba sie pogodzić !!!! Może gaz dodać ???? ale jak kupować to od 2000 rocznika troche je dopracowali zawiszenie i w środku !!!
4,1
~kolorem
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
Jeżdżę już tym autem 4-ty rok i gdyby była w nim klima (a nima) to nawet bym nie myślał o zmienieniu. Miesca dość bagażnik (sedan) zachwyca nawet dziś (no gdyby nie pałąki wchodzące do srodka). Dynamika wystarczająca (czasem tzw \"umcyk\" dziwi się w swoim beemwuu czy folswagonie że go daję radę szybko minąć czasem gamonie podciskają gaz w trakcie ich wyprzedzania. Wygląd (kwesta gustu) mnie się podoba dalej, dlatego mam problem w...
~lechkucz
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Lanosa docenia się dopiero jak się go ma. Przede wszystkim za bezawaryjność, uniwersalność i koszty utrzymania.
4,1
~Dwoogee
Sedan 1.4 i 75KM 55kW
po prostu dobry kompan, taki na którego zawsze możesz liczyć. Zawsze gotowy do drogi. Przy tym skromny, nie rzucający się w oczy, nie kusi złodziei. Od czasu jak go mam zmieniłem zdanie o Daewoo.
~Marcin
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ekonomia i trwałość to podstawowe zalety tego auta. w modelu 1.4 próżno szukać luksusu - klimy, elektryka, ale może właśnie dlatego, że pozbawiony jest wszelakich bajerów jest tak niezawodny.
~Kopernikus
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Wspaniale, nie kupiłbym megane czy pegeout 306 ponieważ jest gorzej z awaryjnością i ceny serwisu kosmiczne.
3,6
~foltec
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Odczucia mieszane. Po pierwsze żałuję, że nie kupiłem wersji z silnikiem 1500. W ciągu 3 lat w moim silniku (1600) wymieniałem 2 razy uszczelkę pod głowicą przy przebiegach tak naprawdę niewielkich. Mechanik stwierdził, ze w tym silniku to norma, ponieważ odległość pomiędzy otworami na cylindry w uszczelce jest niewiarygodnie mała, poza tym silnik ma 16V. Najczęściej przepala się uszczelka właśnie pomiędzy cylindrami. Poza tym dowiedziałem... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Daewoo Lanos

Daewoo Lanos – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zadowolony posiadacz
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
To nie jest samochód - to jest zielony Lanos. Ma na imie Zbyszek i przebieg 140 tyś km. Spalanie rewelacja (codziennie trasa Tychy - Katowice i nazot) cisnę ile mogę, bo zawsze jestem spóźniony i tak samo z roboty, gaz w podłodze, żeby uciec przed katowickimi korkami. Średnia tej trasy to 130 - 140km/h. Zużycie 10 l/100km gazu - miasto i trasa tak samo. W zimie może i więcej, ale jak jeżdżę to zawsze min. 10km. Pali od strzału od zawsze,...