Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

~stasiewski@op.pl
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Moim zdaniem samochód musi zarabiać na właściciela a nie odwrotnie , i takim właśnie samochodem jest Lanos .
~schrek
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
miałem kupić FABIE ale za to wyposażenie musiałbym dopłacić 20000 nic dodać nic ująć
3,6
~spike
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Auto nie jest takie złe jak więszkość sądzi. Nie lubią go tylko za to że trochę obciach mieć Daewoo. Auto nabyłem w troche dziwnych okolicznościach tzn - za długi (koniec szczegółów) osobiście na pewno bym go nie kupił. Szkoda że było tak tanie w zakupie bo pewnie miałoby znacznie lepszy image. Nie ma się jednak co przejmować. Ważne jak ktoś jeździ nie czym.
~Ryb
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bardzo dobra propozycja w swojej klasie. Za niewielkie pieniądze można dostać dojrzałe i bardzo niezawodne auto. Ale polecam tylko najbogatszą wersję, bo są duże między nimi różnice. Mankamenty auta to drobiazgi (mało schowków, słaba widoczność do tyłu), naprawdę Lanos to bardzo udana konstrukcja.
~yodapanter@interia.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
1.6 16 V dynamiczny ostry z zacięciem sportowym elastyczny ochoczo wkręca się na obroty. Bardzo elastyczny. sterow przepustnicą i charakterystyki nic nie stracil w stos do opla i tak samo jak w oplach przy zimnym wietrze dmuchającym na wlot powietrza wolne obroty mogą wzrastać o ok. 100/200 /min (Silnik)
3,6
~Wojtek
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Lanos okazał się bardzo miłym zaskoczeniem. Nie potwierdziły się praktycznie żadne obiegowe opinie dotyczące tego samochodu. Najbliższe prawdy były chyba te o zawieszeniu, ale i do tego można się przyzwyczaić. Samochód jest solidny i niezawodny. Dodatkowym plusem są warunki gwarancyjne i koszty serwisu pogwarancyjnego. Największy minus, to ogrzewanie-wentylacja i skrzynia biegów.
~blade94@vp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
za taka kase nie ma leprego auta rok 99 w dobrym stanie kosztuje około 14 tysiecy jesli ktoś zna lepesze auto za taka kase prosze o kontakt Cżesci tanie LANOS jest pod karzdym wzgledem lepszy os sieny z silnikem 1.2 którym tak szczyci sie fat po zrobieniu 220 tysiecy silnyk i skrzynia nadawały sie do kapitaki z olej wyciekał praktycznie skad tylko sie dało kompresia z 8 barów spadła do 7 a w moim lanosie po przejechaniu 350 tysiecy spadła o...
~pik
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Przebvieg prawdziwy- ocena też Nowych nikt nie kupuje bo co polskie to "złe"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale lancetti to już niby inne auto? Ja po nim się tego nie spodziewałem. kupując myślałem;"co ja k... robię.taki szajs!!!!!!!!!" teraz już mu podziękuję za trzy lata miłej wsółpracy i sprzedam ze smutkim. za trzy lata opiszę fiata doblo!! też myślę sobie co ja robię?! fiat to grat!! patrz wyże na palio!!
~Tadeo
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie mogę stwierdzić, że auto jest udane a mankamenty ma każde nawet najlepsze.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
~Kopernikus
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Kupiłem 2 lata temu za mniej niż połowę ceny nowego ale w tym czasie wyglądał jak nowy ( i teraz też ). Zupełnie nie rozumiem dlaczego poprzedni właściciel się go pozbył, bo takiego autka z takimi właściwościami i parametrami i ceną to już na pewno nie kupi ( chyba, że chce się pokazać w innym logo, ale później ( jak nie ma kasy ) to i tak będzie żałował - b. drogi serwis i części np. wszystkie peugeoty )