Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

3,5
~benowie@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
spasowanie, jakośc plastików, ogólny wizerunak marki (strasznie traci na wartości) to bym chyba nie kupił. zdecydowałem się gdyz kupiłem go jak miał 2,5 roku i tylko 29 tys km przebiegu. po 4 latach jest wart połowe tego co dałem za niego. teraz chyba rozglądął sie będe za jakimś większym japończykiem gdyz planuję powiększenie rodziny oraz ze względu na możliwośc zakupu diesela. polecam dla osób nie przywiązujących wagi do marki i z mniaj...
3,6
~swoboda_t
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Auto nabyłem w ub. roku od sąsiada, który był pierwszym właścicielem. Także wszystkie uwagi wynikają nie tylko z mojej "kadencji", ale całego życia samochodu. W sumie to całkiem dobre, niedoceniane auto. Jeśli ktoś szuka taniego, w miarę niezawodnego środka transportu dla siebie i ew. niedużej rodziny to dobry wybór. Ja drugiego już bym nie kupił, bo trzeba w życiu próbować nowych rzeczy, ale dla przeciętnego polskiego kierowcy jest w sam raz.
~hex
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Autko bezawaryjne. Po wyciszeniu drzwi i uszczelnieniu szyb - poziom hałasu naprawdę przyzwoity. Do tego radyjko i głośniki - i samochodem aż chce się jeździć. Brak mi tylko klimatyzacji..
~miedziawa@wp.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
"Kocham to auto" jest jak najlepszy przyjaciel-nigdy nie zawodzi!!! Lanosy naprawde są bardzo dobrymi, bezawaryjnymi autami-kto nie wierzy niech poczyta różne strony internetowe.Śmiało moge stwierdzić ze za tą cene na rynku nie znajdziecie lepszego auta no chyba ze w tej samej cenie bedą to auta dwa razy starsze i z większym przebiegiem nadające sie jedynie na złom. Auto tanie w eksplatacji,bezawaryjne. Jezeli chodzi o cześci to ceny sa...
~Pavelek1988
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Najlepszy samochod pod sloncem w kwocie do 10.000 zl. Bardzo goraco polecam dla wszystkich kierowcow, ktorzy zaczynaja swoja przygode za kolkiem !!!
3,8
~Boczek
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
W miare trwale, wygodne i pakowne auto. Tanie w eksploatacji i naprawach. Dodatkowo nie ma powodzenia u zlodzieji.
~Janik
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
cóż ... z jednej strony autko którym lubię jeździć bo wspaniale czuje się drogę i całe auto. Gdyby nie kilka mankamentów (słaba moc, głośność, brak klimy i ciągłe naprawy) to nie chciałbym go sprzedawać, a tak cóż ... jak najszybciej chce go zmienić.
3,2
~Radek, Gliwice
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Bardzo przeciętnie. Ogólną ocenę burzy wysokie spalanie, praktycznie zerowe ogrewanie co w zimie naprawde daję się weznaki, tandetne plastiki użyte do wykończenia wnętrza, które całyczas skrzypią, trzeszczą i pozatym bardzo łatwe je zarysować. Na tle rywali typu astra I, Fiat Brava, Peugeot 306 citroen Xsara to Daewoo pod względem wykończenia wnętrza jest dalejo w tyle.
~Eschaton
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jest tak - jak się do niego przesiada z takich aut jak np. Ford Mondeo, Audi A3 czy innego Mercedesa, to ma się wrażenie, że to taczki. Słabo wykończony, słabe materiały, jest taki... plastikowy. Ale skubaniec nie psuje sie (poza ta nieszczęsną klimą), jest tani w eksploatacji i wygodny.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
~CyBuL
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Samochod kupuje się dla siebie a nie dlatego żeby inni podziwiali znaczek na masce. Faceci ich nie lubią dopóki się nie przejadą. Dziewczyny raczej lubią. Nawet używany jest alternatywą dla kilkuletnich zajeżdzonych golfów i innego taniego złomu z zachodu. Po założeniu LPG spalanie przestaje odstraszać. Poza tym może się podobać. Większośc ludzi kupuje auta wzrokiem.