Lista ocen Daewoo Lanos (2261)

~krzysztof-29@wp.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Autko kupiłem z przebiegiem 26000 km. Przejechałem nim przez 9 miesięcy 16000 km i jak na razie nie mam żadnych powodów, aby narzekać. Jest to wersja SE, tak więc ma kilka dodatków usprawniających jazdę. Problemem było spowodowanie, aby radio nie wyłączało się za każdym razem po wyłączaniu silnika, ale wystarczy zewrzeć dwa przewody i nie wyłącza się:).
~mutos
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Za najmniejsze pieniądze dostajesz samochód niezawodny. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Przejechałem samochodem już 50 tys km i nigdy nie zawiódł. Zawsze odpalił. W trasie zawsze sprawny. Powodem oczywiśćie jest dbałość i jeszcze raz dbałość o podzespoły i wczesne wykrywanie i usuwanie usterek. Nadwozie idealnie zakonserwowane. Korozji na nadwoziu brak. Eksploatacja tania (części tanie, lpg świetne sprawuje sie w samochodzie). samochód...
~at
Sedan 1.5 i 16V 100KM 74kW
takie troche toporne autko ale cenie go za jego dobre wlasciwosci w jezdzie w zimie i prostote; poza tym pomimo ze wielu smieje sie z tego auta to za takie pieniadze jest to naprawde dobry wybor
3,7
~kieres@dolsat.pl
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Za takie pieniążki, ciężko jest się spodziewać czegoś lepszego. Moim zdaniem dobre auto na długie lata. W firmie, w której pracuję są dwa lanosy, które mają, pierwszy 280 000 km, a drugi 320 000 km przebigu i oba jeszcze jeżdżą i mają się calkiem nieźle. Dodom jeszcze, że tymi lanosami jeździ wiele osób ! i na dobrą sprawę wszyscy je katują... Mój narazie ma 102 000 km i mam nadzieję, że jeszcze długa droga przed nim :D
~Kravitz, kravitz@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ten samochod jest jakby stworzony dla mnie. Dalbym 5, ale mogliby poprawic jakosc plastikow we wnetrzu, co prawda wygladaja bardzo dobrze, ale jak sie dotknie tego, to czuc ze sa strasznie twarde.
~Jackol
Sedan 1.5 i 86KM 63kW
Fajne auto za śmieszne pieniądze. Przez 3 lata zrobione 50 tys km bez większych usterek, zawsze zapalił i dowiózł na miejsce. Z sekwencyjną instalacją gazową nawet ekonomiczny. Wyposażony jedynie we wspomaganie kierownicy i centralny zamek, w sumie cóż więcej potrzebne do przemieszczania się z punktu A do punktu B.
1,9
~Patryk
Hatchback 1.5 i 86KM 63kW
Jest to chyba najgorszy samochód w swojej klasie. Jedna wielka skarbonka-ciągle trzeba w niego wkładać i końca nie widać. Jedna wielka tandeta i nieporozumienie. Zużycie paliwa jak samochód z przynajmniej 2-litrowym silnikiem. Jak bym miał dać sobie ręke obciąć za jego niezawodność to dziś byłbym inwalidą! Ale czego się można spodziewać po samochodzie marki Daewoo-nazwa kiszna to i samochód kiszny!!!!!!! Nie popełnijcie tego błędu co ja!!
4,1
~Maxymilian Wcale
Hatchback 1.5 i 16V 100KM 74kW
Bardzo ciekawy i niezawodny samochód, niezly silnik, w miarę dobra jakość użytych materiałów. Od 7 lat, 88tys. km nie miał poważniejszej awarii, co uważam za duży plus.
~Pele
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Bezawaryjny samochód, w miarę komfortowy. Bez dodatkowego wyciszenia głośny. Wlewa sie paliwo, wymienia części eksploatacyjne nie częściej niż u lepszych aut i jeżdzi. Jeżdzę 4 lata i jestem zadowolony, a samochodów miałem juz kilkanaście i żadnym tak długo nie jeżdziłem.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos
8,1
3,5
~moose
Hatchback 1.6 i 16V 106KM 78kW
generalnie zadbany egzemplarz pojezdzi dlugo i bezawaryjnie przynajmniej moj klopotow jakis wielkich nie sprawial. Autko spisuje sie dzielnie na jakich kolwiek nierownosciach dziurach wykopach itd, troche przypomina ruskie gniotsa nie lamiotsa . wjedziesz wszedzie nie zewszad wyjedziesz ale nie zal bo to nie bmw , robi swoja robote jak przyslowiowy wol roboczy i chwala koreanczyka ze czyms takim raczyli nas obdarowac, nie rdzewieje chyba ze...