Lista ocen Daewoo Leganza (111) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domo
Sedan 2.0 133KM 98kW
Ciekła pompa wodna przy 60 tys. przez co przegrzał się silnik i w niedługim czasie poszła uszczelka pod głowicą (wymiana samej uszczelki - 700 zł). Już przy 70 tys. siadł prawy przegub - muszę go wymienić. Koszt samej części (poza serwisem) 300 zł
~JK
Sedan 2.0 133KM 98kW
Jedyny przypadek usterki w trasie to uszkodzenie wysprzęglika sprzęgła. Po ok 220 000 regenerowana była maglownica, wytrzymała 80 000. Kupiłem używaną i poddałem regeneracji w polecanej firmie. Do tej pory hula.
~bbiek@op.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
To co wpisałem wyżej powinno być tutaj. Poza tym wszystko czeszczało. Tzw. skórzane fotele zaczęły pękać po półtora roku. Serwis do przeglądów oferował jakiś tandetny olej czołgowy a ja przynosiłem im od początku Mobil 1.
~sławek
Sedan 2.0 133KM 98kW
problem z tarczami kotwicznymi,zapieczone zaciski tył plus standardowo urywające się odpowietrzniki,można kupić regenerowane za ok. 200zł luz na maglownicy, rdzewiejące przewody hamulcowe i paliwowe
~mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Brak. Mam do naprawy urwaną śrubę od układu spalinowego przy kolektorze wylotowym z silnika. Naprawię przy wymianie uszczelki pod głowicą. Ma to wpływ na poziom hałasu na zimnym silniku
~jarekfi
Sedan 2.0 133KM 98kW
Pierwszą poważną usterką na jaką trafiłem to wycieki z listwy układu kierowniczego, potem sprzęgło i wreszcie uszkodzenie silnika - ale to było powodem wcześniejszego użytkowania pojazdu przez poprzedników.
~zadowolony
Sedan 2.0 133KM 98kW
nie odnotowałem, bo wymiana łożysk z przodu co 80 - 90 tys i krzyżaka po 150 tys. to chyba nie usterka. nigdy nie stanął w drodze (należny pamiętać o rozrządzie i wymieniać co 60 tys.)
~t.motowidlo@wp.pl
Sedan 2.0 133KM 98kW
Nie było poważnych usterek.Wymieniłem po kupnie kilka rzeczy,ale wynikało to z przebiegu(filtry,świece,rozrząd,pompa wody).Fakt siadła mi pompa paliwa,ale to moja wina(miałem zbyt mało benzyny w baku).
~xxx
Sedan 2.0 133KM 98kW
Tak jak w drobiazgach. Autko było trochę zaniedbane. Cieknący układ kierowniczy, czujnik położenia przepustnicy i silniczek elektryczny pompy paliwa. Po naprawach jest tak jak ma być, czyli odpalam i jeżdżę
~Mariusz
Sedan 2.0 133KM 98kW
Posiadam 10 letnie auto z przebiegiem obecnie 370 000 (ja sam 10 000); po gruntownym w ASO zaraz po zakupie samochodów nie wystąpiła żadna usterka. Czego chcieć wiecej? Ile przejeżdzają drogie samochody?