Lista ocen Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004 (1217)

2,5
~Krystian
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Ogólnie jeśli ktoś kupuje takie auto, to głównie do jazdy po mieście, do szkoły, pracy lub na zakupy, a do takiego poruszania zdecydowanie polecałbym takie auta jak VW polo, czy Opel corsa..
~wk@lubliniec.win.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Tani i niezawodny samochód dla rodzin o modelu 2+1. Tani i powszechnie dostępny serwis.
~Adek
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Na długiej trasie fotel daje w d... pasuje wymienić na wygodniejszy. Dodatkowe dywaniki gumowe znacznie poprawiają wygłuszenie. Bez zbędnych bajerów typu klima, ABS, centralny zamek da się wytrzymać a przynajmniej mniejsze koszty zakupu i napraw.
3,3
~polskias
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Tak w mieście jak i poza miastem komfort jazdy średni. Dobry na krutkich trasach. Zużycie paliwa do przyjęcia. Ja mam LPG więc wychodzi jeszcze taniej. Przy 7 letniej eksploatacji mogę powiedzieć że wielkich pieniędzy do tego auta nie włożyłem (naprawy).
3,3
~pea
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Jak ktoś potrzebuje auta żeby dojechać do pracy i wrócić to będzie zadowolony. Jeśli oczekuje czegoś więcej to omijać szerokim łukiem.
3,4
~herrpilot@op.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Przyjemny w prowadzeniu, ale na niezadługich trasach.Auto miejskie.
3,4
~jano
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
Silnik jak to w daewoo , pracuje głośno. Przy wyprzedzaniu lepiej zwiększyć vol. w radiu aby go zagłuszyć. (Silnik)
~J@ck
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
ogolnie polecam ten samochod jako środek transportu do pracy, auto niezawodne mało awaryjne, sprawdza się w ruchu miejskim, bardzo ładnie przyśpiesza a jednocześnie mało pali.
~jakubek z Łukowa
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
przez caly okres eksploatacji wymienilem tylko to co konieczne czyli rozrzad,przewody wysokiego napiecia i swiece kiedys nie chcial mi zapalic sprawdzilem swiece, przewody, bezpieczniki wszystko bylo ok ale u mechanika okazalo sie ze bezpiecznik tak sie przepalil ze golym okiem nie bylo tego widac to byla najpowazniejsza usterka (Silnik)
~ryczardo@Poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 i 51KM 38kW
już opisałem w punkcie 9. Po 100 000 km zrezygnowałem z serwisów fabrycznych i wykonuję przeglądy u sprawdzonego, zaufanego majstra. Mam taniej i dokładniej oraz pewniej. Przynajmnie się nie wymądrza i nie próbuje z młotkiem do samochodu, jak kowal do konia.