Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (152) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 249 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Poznaniak
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
te auta w tych rocznikach i ze znaną przeszłośćią (większość z nich ma książki serwisowe) i serwisowane często od początku do końca, są moim zdaniem więcej warte niż kosztują. To efekt propagandy w latach ekspansji daewoo, że to badziewska firma. Tymczasem tą propagandę rozpowszechniał przede wszystkim zagrożony fiat. W nexi sprzęgło pada po 150 000km a przykładowo w niektórych modelach fiata po 80 000km. W fiacikach często padają...
~posiadacz
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jakosc jakas jest, cena prawie zadna. Zalecam kupno zadbanego egzemplarza. Gdyz przy tej cenie, w przypadku zaniedbanej sztuki wymiana samych elementow eksploatacyjnych moze przekroczyc wartosc auta Np opony 500, amortyzatory 300, wydech 200, hamulce i elementy zawieszenia 500, rozrzad, olej etc. Utrzymanie samochodu to nie tylko paliwo! Nie mowie juz o walce z korozja.
~kropi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Auto dziś warte tyle, co przeciętny nowy rower. Trzeba uważać na korozję, niektóre egzemplarze rdzewiały od patrzenia. Warto kupić auto z rynku niemieckiego, są zwykle lepiej wyposażone (automat, klimatyzacja, szyberdach) i utrzymane, a kosztują równie śmieszne pieniądze, co te polskie. Szkoda, że druga wersja była robiona tylko w Rosji.
~LISEK Z ZGR ZGR TEAM RIDERS :D
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
No jak my kupowalismy to dalismy za nie jakos kolo 27tys hehe salonik :D no i jakosc wtedy bomba wiadomo ze teraz sa inne standart ale i tak dlamnie bomba !! AHA POZDROWKA DLA WSZYSTKICH MOTOCYKLISTOW NIE TYLKO TYCH KTURZY POSIADAJA NEXIUNIE ALE WSZYSTKICH !! POHWALE MOJE MOTO GSX600F POZDRO DAWCY :D !!
~kierowca nexii
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
to że jej cena leci na morde na pysk tak jak poloneza nie powinno dziwić nikogo . bo wraz z ceną idzie proporcjonalnie jakość . i taka jest gorzka prawda . nie kupisz innego auta za 7500 zł prócz nexii lub poloneza ( czywiście mówie o w miare młodych rocznikach i o przyzwoitych gabarytach ) .
~Wojtek
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
Kupujesz tanio, a potem wkładasz niewiarygodną kasę, żeby toto jeździło; z ulgą pozbyłem się mojej Nexii; miałem ją przez dwa lata, a średni miesięczny koszt napraw wyniósł 200 zł!!! To oznacza prawie 5000 zł włożone w kupę złomu, która nadal odmawiała współpracy...
~Gordo90
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Nie jest to najlepiej wykonany samochod ale czego spodzeiwac sie mozna po koreanczykach :) A i spasowanie materialow nie jest najlepsze. Ale patrzac od strony technicznej zyskujemy dobry, trwaly silnik i (jesli auto jest bezwypadkowe) wogole nie korodujace auto.
~Muzzilla muzzi@go2.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
za cenę ok 6/7 tyś za rocznik 96´ z przejechanymi 200000 km, otrzymujemy całkiem fajny, prawie rodzinny samochód. Mam zamiar dociągnąć moją nexię do 280 tyś bez większych napraw i jeszcze sprzedać. Dla młodych ludzi bez większej gotówki całkiem fajna propozycja.
~Żuk
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Niecałe trzy lata temu zaplaciłam za to COŚ 13500, do czasu sprzedaży (co nastąpiło 4 dni temu HURRA!!!) trzeba było w niego włożyc prawie jeszcze raz tyle. Sprzedałam z uśmiechem na twarzy za 5500 :) Ale moze tylko ja miałam pecha.... SZCZERZE NIE POLECAM!
~kikir
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Przy zakupie super, bardzo tanio. Kupowałem nowy. Nawet wtedy był tańszy nić Fiat CC. Ale oddałem resztę DAEWOO z nawiązką podczas użytkowania, plus moje nerwy. A teraz to zarabija sporo stacje benzynowe, warsztaty mechaniczne i warsztaty auto gazu.
Daewoo Nexia Hatchback