Lista ocen Daewoo Nexia Hatchback (135) - Widoczność

Na liście zabraknie 266 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Moja ocena wynika z małej przedniej szyby, wysoko poprowadzonej dolnej krawedzi szyby tylnej (duzy bagaznik), mocno parujacych szyb jesienia i zima oraz naprawde TRAGICZNYCH swiatel mijania. Dopiero po zakupie zarowek NightBreaker cos tam widac, w przeciwnym wypadku uznalbym jazde tym autem w nocy za niebezpieczna. Te wysuniete zderzaki i wielka maska tez nie ulatwiaja zycia na parkingu.
~Jerry
Hatchback 1.5i 16V 90KM 66kW
W wersji hatchback dobra, ale mogla by byc jeszcze lepsza... do tylu widocznosc jest nienajlepsza, dlatego zainstalowalem sobie czujnik cofania (150zl). Po za tym czasami przednia szyba moglaby byc pod wiekszym kontem aby bylo widac swiatla na skrzyzowaniach. Jak sie blisko podjezdza to czasem trzeba schylic glowe.
~Tomek Lublin, Elotop Lublin
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Jeden mankament w daewoo, parująca przednia szyba i tylna w zimie, zatkane przewody wentylacyjne na jesieni.................. wystarczy 20 min i problem rozwiązany, szyby odparowują błyskawicznie.......... ogólnie jestem prawie zadowolony ;)
~kropi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Po początkowym okresie przywykania do wystających zderzaków (w kadecie były o wiele mniejsze) dość dobrze wyczuwałem obrys auta, do tego małe trójkątne szybki poprawiały widoczność do tyłu w porównaniu z kadettem.
~Patryk
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
widoczność jest dobra, drażni mnie tylko że środkowe lusterko podczas dużych dziur leci dół i trzeba ciągle nastawiać ale to też za pewnie wystarczy śrubkę dokręcić czy coś a czasu na to jakoś brak.
~Gordo90
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Moim zdaniem widocznosc w nexi stoi na wysokim poziomie, gdyby nie to ze lustreko wsteczne i oba boczne nie luzowaly im sie mocowania, przez co sie troszke chwieja bylo by perfekcyjnie.
~Muzzilla muzzi@go2.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Może być, trochę w zakrętach przezkadzają przednie słupki, ale większych problemów z widocznością nie ma. Trzeba wyczuć długość auta przy parkowaniu, ze wzgl. na wystające z przodu i z tyłu zderzaki.
~$ebi
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Do przodu OK :-) Ale tym samochodem (3-drzwiowy hatchback) nie da się cofać... niestety, ogromne słupki "C" i wysoko położona dolna linia okien sprawiają, że przy cofaniu za często używa się lusterek...
~nexiomania.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Widoczność dobra, nie ma problemów z parkowaniem tyłem. Trzeba tylko wziąść drobną poprawkę na odstające zderzaki, ale to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia jak w każdym aucie.
~p.iwan@wp.pl
Hatchback 1.5i 75KM 55kW
Nie budzi zastrzeżeń, no może trochę patrząc wstecz, ale to normalne w hatchbackach, dla porównania proponuję wsiąść do Lanosa gdzie widoczność do tyłu jest mniej niż beznadziejna
Daewoo Nexia Hatchback