Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (99) - Ergonomia

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nub28@op.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
można bardzo dużo przewozić,bardzo ustawny bagażnik,fotele bardzo wygodne na długie trasy, zwiedziłem tym autem pół Europy bez problemów i bólu w krzyżu
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jeździłem bardziej ergonomicznymi samochodami niższej klasy, ale ujdzie, jeżeli ma się dużo pokręteł do regulacji. Fatalne sterowanie przednimi halogenami.
~Robert
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
pozycja za kierownicą - do ideału brakuje regulacji wzdłużnej kierownicy. Ilość schowków zadowalająca, wszystkie przełącznki na swoim miejscu.
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
nie ma az tak bardzo d oczego sie przyczepic, plastiki,to poldek ma lepsze,ale tak to znosnie. aha, plastiki malo odporne na rysy
~automaniak70
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ergonomia wnętrza na wysokim poziomie. Wiele samochodów ocenianych wyżej niż Nubira pod tym względem nie moze się z nią równać.
~rottor@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
prawie idealnie, ale niemal każdy wali głową w lusterko wewnętrzne ( odpada i trzeba kleić) ale po za tym bez zastrzeżeń
~jaca
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Mnie niczego nie brakuje ani nic mi nie przeszkadza - uważam że jest ok. Duża wygoda w podróży, przede wszystkim wygodne fotele.
~Weteran szos
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
kształty jakie ma takie ma i komu sie nie podoba to niech sobie nie kupuje, może troche nie szkoda że nie zmieniono także tyłu w kombi
~Piotr.
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
W środku dość skromnie,ale wystarczy.Denerwuje konieczność trzymania kluczyka w stacyjce na postoju,umożliwiająca słuchanie radia.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dator@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
niemal bez zarzutu, tylko brak mozliwości ustawienia równoczesnego nawiewu przedniej szyby i bocznych - absurd made in Korea
Daewoo Nubira I Kombi