Lista ocen Daewoo Tico (410) - Widoczność

Na liście zabraknie 649 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek_gradowski@poczta.fm
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Autko nie jest za duże ale ma dużą powierzchnię szyb. Widoczność doskonała jeśli się ma minimum 170 cm wzrostu bo jest dość niskie i ludzie niskiego wzrostu mogą mieć mały problem.
~Dadii
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Patrze w lewo - szyba przy głowie, patrze w prawo - to samo, z przodu i z tyłu też więc ja mając 190 wzrostu mogłem patrzeć przez każde okno ;)
~Konradnetpl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Samochód jest wokoło oszklony - gdzie nie spojrzymy tam szyba więc widzimy wszystko. Lusterka fabryczne są dość kiepskie, ale można się do nich przyzwyczaić.
~MephiR
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widoczność jest w tym aucie doskonała. Duże przeszklenia dają pewność, że wszystko w porę uda się zauważyć i rzeczywiście tak jest. Nie mam uwag w tej kwestii.
~Młoda
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widoczność jest dobra, choć lusterka są dosyć małe i przez to jest małe pole widzenia, jednak jak dobrze się je ustawi to można bezpiecznie jeździć.
~stachoo
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bez zbędnych słupków. Widocznośc doskonała :) Można cofać patrząc w tylną szybę i widać więcej niż w niejednym samochodzie do przodu :)
~pomorzanka
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bardzo dobra - nie ma zadnych grubych slupkow, ktore w innych samochodach przeszkadzaja mi np. przy cofaniu - w maluchu tego problemu nie ma.
~Igoreck
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Duże okna, małe wymiary, widać każdy koniec auta. Lusterka idealne - praktycznie brak martwego pola. Reflektory wydajne (nawet na 9-letnich żarówkach).
~tata
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Bez zastrzeżeń chociaż w moim modelu siedzenie kierowcy mocno wybite i osoba o wzroście poniżej 164cm narzeka na utrudnienia przy parkowaniu.
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico
6,1
7,1
~uvj333@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widocznośc ze środka jest wzorowa we wszystkie strony. Człowiek czuje się niczym w akwarium, duże szyby naprawdę ułatwiają widocznośc.