Lista ocen Daewoo Tico (410) - Widoczność

Na liście zabraknie 649 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dziki_sz@o2.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widoczność jest ok bo jest to auto nieduże , więc naprawdę trzeba być nieduacznikiem , żeby tym samochodem o coś zawadzić bądź przytrzeć.
~Zbigniew
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Przez przednią szybę widać bardzo dobrze ale z kolei trochę za mało jak dla mnie przez boczne lusterka, które są za małe oraz przez tylną szybe
~tomsas@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Wlasciwie czlowiek czuje sie jak w akwarium. Zadnych problemow z parkowaniem. Duze lusterka boczne. Dobra widocznosc w lusterku wstecznym
~pajak77@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widoczność jest całkiem dobra. Mam tylko zastrzeżenia do seryjnych żarówek. Są trochę za słabe i nie radzą sobie w niektórych momentach.
~a_kierus@wp.pl, www.Bialystok.1.prv.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jako osoba wysoka, mam problem z widocznościa w tym samochodzie , szczególnie przy cofaniu, ale moja żona (165 cm) mówi że ona wszystko widzi :)
~mpiskulla@poland.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Złe, niewidoczne umieszczenie załączników: tylnego halogena,ogrzewania szyby i tylnej wycieraczki (przeniosłem kontrolki w inne miejsce).
~Drego31
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Widoczność jest naprawdę super! Bez porównania z innymi jak np. Renault Megane. Widać wszystko w pełnej okazałości ;)
~Matthias
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Idealna widoczność. Trochę przeszkadzają słupki przednie ale ogólnie nie mam powodu do narzekania jeśli o widoczność chodzi.
~ktośzły
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak w każdym miejskim samochodzie, duże powierzchnie szyb, brak martwych punktów, w sumie to chyba ma więcej szkła niż blachy:))
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico
6,1
7,1
~Majkel
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak dla mnie jest super. Z każdej strony. Tył jest ścięty niemalże pionowo więc łatwo parkować bo nie mamy z tyłu kufra.