Lista ocen Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW 1991-2001 (421) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 638 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaromir007@wp.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Jak na tę klasę autka to nawet bardziej niż przeciętnie naprawdę przy nie sparciałych gumach jest to całkiem przyzwoicie. Mozna dodatkowo oczywiście jak ktoś chce wygłuszyć sobie silnik ale to według uznania. JAk gra radio nawet cichutko to prawie nie słychać silnlika oczywiście do prędkości około 110 km/h
~Perrez
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
O ile silnik pracuje cicho a jego dźwięk jest dość przyjemny. (powyżej 5tys. obrotów brzmi jak sportowy samochód - niedowiarków zapraszam na YT lub poprostu na przejażdżkę) to przy pokonywaniu nierówności dokuczają hałasy. Dla mnie osobiście jest to spory minus.
~Piotrek Ka
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
jak dla mnie super!do 90km/h tylko sobie "tyka"od 90-110km/h trochę głośniej "tyka" od 110-130km/h oo tu już głośno "tyka" a od ok.140km/h już przestaje "tykać" a zaczyna wyć :P Ale nie jest tak strasznie,z pasażerami można się bez większego krzyku porozumieć :]
~Luca
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Przy spokojnej jeździe jest całkiem przyjemnie. Hałas jest przy prędkościach od 100km/h w górę. Na nierównosciach koła słychać dosyć wyraźnie, ale przecież to jest małe tanie autko a nie limuzyna, czyli w swojej klasie nie mam się czego czepiać.
~piwko2006
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
No cóż tutaj auto nie wypada za dobrze. Wystarczy rozłożyć tylną kanapę a już słychać łożyska tylnych kół - nawet gdy są one dobre. Także szum powietrza oraz opon słychać bardzo wyraźnie. Silnik stosunkowo cichy; napewno ciszej pracuje niż CC 700.
~amper124
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Szczerze mówiąc - takie sobie. Przy wyższych prędkościach robi się dość głośno, ale da się rozmawiać bez specjalnego podnoszenia głosu. Problem rozwiązałem sam... 300 PLN-ów - 30 mat wygłuszających i 3 dni w garażu :) Teraz jest o wiele przyjemniej
~elrogalo@nospam.adv.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Przy szybkiej jeździe wyraźnie słyszalny jest silnik, ale jest to raczej przyjemny warkot, trochę jak przy sportowym tłumiku. Bardziej dokuczliwy jest szum wiatru opływającego kanciastą karoserię. Przy przejeżdzaniu nierówności słychać pracę zawieszenia.
~Konradnetpl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Silnik słychać, lecz nie jest zbyt głośny - wyciszenie jest dobre, można bez problemu słuchać muzyki (do 70km/h). Jeśli włączymy nawiew na maksymalne położenie to faktycznie go słychać, lecz jest on dość silny.
~Radek
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Powyżej 90 km/h w samochodzie głośno. Można słuchać radia, choć mnie osobiści dźwięk silnika nie przeszkadza ani trochę. Z auta wycisnąłem 142 km/h w Niemczech, ale nie polecam takich eksperymentów, bo w aucie jest głośno jak w F-16.
Dziennik kosztów dla Daewoo Tico 0.8 41KM 30kW
6,1
7,1
~piotr_bem@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 0.8 41KM 30kW
Z wyciszeniem nie jest najlepiej mimo maty w komorze silnika. niestety plastiki trzeszczą a blach brzęczą. (brak wyciszenia drzwi). Po wyżej 80km/h dochodzi dość wyraźny świst powietrza dochodzący z zewnątrz.