Lista ocen Daihatsu Cuore III (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojteqq
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Mój \"Chrupek\" jest zarejestrowany na 2 osoby i o takiej konfiguracji się wypowiem. Jak na mały, stary, typowo miejski samochodzik to podróżowanie w 2 osoby nie stanowi żadnego problemu, nie trzeba się ściskać, każdy ma wygodnie :)
~bmwfan
Hatchback 0.8 41KM 30kW
wysokością bdb lecz na ręce miejsca nie ma wogule, kierowca jeszcze w miare wygodnie może usiąść lecz przydała by się lepsza regulacja foteli i zagłówków , z tyłu miejsca wystarczająco lecz bagażnik można się domyślić
~Krzysiek
Hatchback 0.8 41KM 30kW
jak na małe autko dobra przestrzeń dla kierowcy wiadomo nie jest to duże autko ale jak na te wymiary jest dobrze wygodnie na krótkie trasy ale robiąc częste przerwy i na dłuższych da radę :P
~JaacK
Hatchback 0.8 41KM 30kW
jak na tak małe auto jestem naprawdę zaskoczony! seicento przy nim leży! spokojnie można jechać w 4 osoby i nie jest ciasno, do tego spory bagażnik
~Hatsamatu
Hatchback 0.8 41KM 30kW
trochę za nisko kierownica, tak to doskonale, nawet z tyłu przy tych gabarytach ok, lekko wchodzą 4 paczki styropianu
~Gizmooo:)
Hatchback 0.8 41KM 30kW
I tu spotkało mnie miłe zaskoczenie.Z przodu jest spoko a z tyłu o niebo lepiej jak w jakims "SEJU"
~Lipton
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Jak to mały samochód, ale mogło być gorzej.