Lista ocen Daihatsu Sirion II (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Przez 2 lata i przejechaniu 18 tys km , nie licząc wymiany oleju i filtrów tak jak pisałem wymieniłem 2 końcówki drążka. W grudniu 2017 robiłem przegląd jak "Bóg przykazał" i nic do roboty. Nawet na ręcznym wywala z rolek. Dla przypomnienia przebieg 198 tys. km !
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Rozłączające się radio na wybojach, pewnie jakiś przewód nie styka. Zacięta płyta w cd, ale samo cd działa. Lampka w bagażniku chyba przepalona. Mocowanie rury wydechowej spawane bo puściło.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Przepalony bezpiecznik ogrzewania tylnej szyby, rozłączające się czasem radio na wybojach (ale wystarczy puknąć w obudowę:), zablokowana płyta w cd.
~Brat Pit
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Notorycznie trapi je rdza od zawieszenia i przecieki w bagażniku- kolejna przypadłość innych Japońców w tym Micry czy Jazza
~marzena rott
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
po 2 latach absolutnie "0" problemów, a z corsą po podobnym przebiegu byłam kilka razy w serwisie na poważnych naprawach.
~Justa
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
wynikały na razie z niewłaściwego użytkowania, samo z siebie jeszcze nic się nie zepsuło (odpukać!)
~Ricardo
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Sirion jest raczej mało awaryjny. Jeżdżę nim na razie krótko ale nic z drobiazgów się nie popsuło.
~sylwia
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
w 206 ciagle sie przepalały kontrolki i skrzypiało coś w desce. Tu cisza i wszystko działa bez zarzutu
~Marcin
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Jeszcze nic nie naprawiałem a mam go 2 lata, obecnie ma 158000 km przebiegu.
~Dariuszj Haja z Żywca
zrobiłem 60 tyś a auto ma prawie 200tyś żadnej usterki sam nie wierzę