Lista ocen Daihatsu Sirion II (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Wszystko pod ręką, radio ma fantastyczne duże przyciski - nie trzeba odwracać wzroku od drogi, super półka wzdłuż przednich foteli, elektryczne lusterka etc. No i bardzo szeroko otwierane drzwi - wsiadanie wyjątkowo wygodne. Dwa warianty składania siedzenia tylnej kanapy - do płaskiego. Duże lusterka. Głośniki z tyłu. Brak mi tylko wejścia AUX, ale jest w nowszych rocznikach.
~Przemek
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Regulacja kierownicy i fotela kierowcy pozwala na zajęcie wygodnej pozycji. Siedzi się dość wysoko, ale w małych samochodach to standard. Lewarek zmiany biegów trochę za nisko, ale myślę że ergonomia jest bardziej pod azjatów. Przełączniki jak w innych samochodach, oprucz regulacji el.lusterek która znajduje się po prawej stronie kierownicy.
~ala
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Dodałabym tylko wzdłużną regulację kierownicy. Bardzo dobrze rozwiązane wnętrze, wielkość Yarisa, ale w środku znacznie luźniej. Łatwo złożyć na płasko tylną kanapę. Duże przyciski w radio - nie trzeba wytrzeszczać oczu. Jak wspominałam, brakuje mi tylko AUX w radio, ale to można rozwiązać (albo kupić model z 2008 r.)
~Szymon
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Świetnie przemyślane miejsce wewnątrz samochodu. Krótka maska umożliwia oddanie tej przestrzeni w postaci normalnego bagażnika i mnóstwa miejsca dla pasażerów. Tylna kanapa składa się w ciekawy sposób, na płasko z podłogą bagażnika. Ja na przykład przywiozłem tym autem rower, bez rozkręcania!
~Ricardo
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Rozmieszczenie przycisków jest intuicyjne. Wszystko na miejscu. Deska rozdzielcza prosta i funkcjonalna. Twarde plastiki wyglądają jak tandeta. Obrotomierz wystaje obok jak w mini cooperze. Ogólnie tanio to wygląda ale jest fajnie :)
~Gruchmistrz
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Wszystko na swoim miejscu. Ogromna liczba schowków i miejsc na kubki! każdy znajdzie miejsce dla siebie i swoich drobiazgów. Plastiki jak to w japońskim samochodzie klasy B - średniej jakości.
~Darius
Hatchback 1.5S 103KM 76kW
Wszystko jest na swoim miejscu, wnetrze robi wrazenie tanich plastikow,ale nic nie puka,czy stuka.Siedzenia niezbyt wygodne,przy dluzszej jezdzie bola plecy.
~Jagusia08
Hatchback 1.0 i 12V 69KM 51kW
spalanie jest dostosowane do wielkości silnika - przy najcięższej pracy 7l nie przekroczyło a w trasie 5l/100km
~marzena rott
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
Śmiesznie umieszczony obrotomierz, a reszta znakomicie. Opel był strasznie surowy i ubożuchny.
~viki80
Hatchback 1.3 i 16V 87KM 64kW
śmieszne to autko, ale wszystko logicznie i sensownie rozmieszczone